تکنولوژی

کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳

کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳ چیست؟ ایرانسل یکی از پرمصرف‌ترین اپراتورهای ایران است که همیشه بهترین خدمات را با بالاترین سرعت در اختیار کاربران خود قرار می دهد؛ همین امر موجب محبوبیت آن شده است که البته به همین خلاصه نمی شود. یکی از جذابیت‌های این سیم کارت، هدایای متنوعی است که برای مصرف کنندگان در نظر گرفته می‌شود. اگر می خواهید از این خدمات و هدایا بی بهره نمانید با این مقاله از کیوی سایت همراه باشید تا با کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل، با خیالی راحت از دنیای مجازی لذت ببرید.

کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل ۱۴۰۳ چیست؟

دریافت 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل بسیار ساده است. اگر جزو کاربرانی هستید که از سیم‌کارت ۳G استفاده می‌کنند می‌توانید با تبدیل آن به ۴G از 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل به عنوان هدیه استفاده کنید. این هدیه پس از اولین استفاده از سیم‌کارت ۴G جدید فعال می‌شود و تا یک ماه هم اعتبار دارد.

برای تبدیل سیم‌کارت خود به سیم‌کارت جدید ۴G، می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل و شماره‌گیری کد #۳۴*۵۵۵* با سیم‌کارت فعلی خود اقدام کرده یا اینکه به صورت حضوری به مراکز فروش یا مرکز خدمات ایرانسل، مراجعه کرده و سیم‌کارت خود را به سیم‌کارت ۴G ارتقا دهید.

روش دوم دریافت کد 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

با تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و یا خرید سیم‌کارت دائمی ایرانسل، می توانید 72 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با اعتبار ۶ ماهه را برای خود فعال کنید. برای خرید آنلاین سیم‌کارت‌های ایرانسل می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل، اقدام کنید.

ادامه مطلب  چگونه آی مسیج را روی شماره فعال کنیم؟

همچنین با دعوت از اشخاصی که سیم‌کارت اعتباری ایرانسل دارند به دائمی کردن سیم‌کارتشان، هم شما و هم آنها از اینترنت رایگان بهره‌مند خواهید شد. به این صورت است که ابتدا شماره اعتباری دوستان خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید تا دعوت شما برایشان ارسال شود. اگر دوستانتان سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کردند، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک ماهه برای هر دوی شما فعال می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا