تکنولوژی

8 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را چجوری بگیریم؟

8 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را با چه کدی بگیریم؟ ایرانسل یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای ایران است که همیشه بهترین خدمات را با بالاترین سرعت در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از جذابیت‌های این سیم کارت، هدایای فوق العاده ای است که برای مصرف کنندگان در نظر گرفته می‌شود. اگر می خواهید از این خدمات و هدایا بی بهره نمانید با این مقاله از کیوی سایت همراه باشید تا به راحتی 8 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را دریافت کنید.

8 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل را چجوری بگیریم؟

دریافت اینترنت رایگان یک مبحث پرطرفدار و بسیار جالب است. یکی از نکات مهم درباره دریافت اینترنت رایگان توجه به اپراتور آن است. برای دریافت اینترنت رایگان از هر اپراتوری روش متفاوتی وجود دارد. با روش‌ها یکسان نمی‌توان از همه اپراتورها اینترنت دریافت کرد. همچنین به مناسبت‌های مختلف می‌توان اینترنت رایگان را دریافت و استفاده نمود. در ادامه برخی از روش‌های دریافت اینترنت رایگان معرفی می‌کنیم.

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل در صورت تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی، برای مشترکین خود اینترنت رایگان پاداش در نظر گرفته اند. اگر از سیم کارت های همراه اول استفاده می کنید، در صورت دائمی کردن سیم کارت 30 گیگ اینترنت رایگان به شما تعلق می گیرد. همچنین، مشترکین رایتل نیز با تبدیل سیم کارت خود می توانند از 60 گیگ اینترنت یک ساله بهره مند شوند. ایرانسل هم با انجام این کار به شما 20 گیگ اینترنت 6 ماهه رایگان هدیه می دهد. البته 900 دقیقه مکالمه، 900 پیامک و 6 ماه مکالمه نیم بهای داخلی نیز در کنار این اینترنت دریافت خواهید کرد.

ادامه مطلب  نحوه بازیابی رمز عبور جیمیل و حساب کاربری گوگل

خرید سیم‌کارت دائمی

با خرید جشنواره سیم‌کارت دائمی و برقراری اولین تماس از هدایا و مزایایی زیر بهره‌مند می‌شوید:

  • ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار ۶ ماهه
  • ۹۰۰ دقیقه مکالمه رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه
  • 900 پیامک رایگان با تمام خطوط داخلی کشور با اعتبار ۶ ماهه
  • ۶ ماه مکالمه نیم‌بها با تمام خطوط داخلی

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل به عنوان هدیه تولد

از دیگر راه هایی که برای دریافت اینترنت رایگان از اپراتور ها وجود دارد، گرفتن هدیه تولد است. اگر از مشترکین همراه اول هستید، با استفاده از کد دستوری *10*#4121  می توانید هدیه تولید خود را از بین 2 گیگ اینترنت، بسته 24 ساعته مکالمه و 120 امتیاز باشگاه فیروزه ای انتخاب کنید. همچنین، رایتل نیز به عنوان هدیه تولد حق انتخاب بین 2 گیگ اینترنت رایگان و 60 دقیقه مکالمه ر ا به شما می دهد. برای دریافت این هدیه باید از کد دستوری *232# استفاده کنید.

دعوت از دوستانتان به سیم‌کارت دائمی

شماره اعتباری دوستان ایرانسلی خود را به ۳۱۹۲ پیامک کنید، به این طریق  آن‌ها را به تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی دعوت کرده‌اید، در صورتی‌که دوستان شما این دعوت را پذیرفته و سیم‌کارت خود را‌به دائمی تبدیل کنند، بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک‌ماهه برای شما فعال خواهد شد.

نصب اپلیکیشن های مخصوص هر اپراتور

اپراتور های مختلف به منظور سهولت دسترسی مشترکین به خدمات مختلف، اپلیکیشن های اختصاصی را در اختیار آن ها قرار می دهند. از هر سیم کارتی که استفاده می کنید با عضویت در اپلیکیشن اختصاصی اپراتور آن دریافت اینترنت رایگان برای شما ممکن می شود. اپلیکیشن همراه اول همراه من نام دارد و پس از نصب 10 گیگابایت اینترنت 3 روزه به شما هدیه خواهد داد. همچنین، با ورود به برنامه ایرانسل من نیز می توانید از 50 گیگ اینترنت رایگان بهره مند شوید. اپلیکین رایتل هم به مشترکین جدید خود 1 گیگ اینترنت 1 روزه هدیه می دهد. به علاوه، در این اپلیکیشن ها گاهی پیشنهادات و بسته های ویژه ای برای مشترکین مختلف نسبت به عملکرد و فعالیتشان در نظر گرفته می شود. طبیعتاً بسته های اینترنت رایگان یا بسیار ارزان نیز در بین این هدایا پیدا خواهد شد.

ادامه مطلب  جذاب ترین بازی های انحصاری PS5 را بشناسید!

20 گیگابایت اینترنت رایگان خرید سیم‌کارت اعتباری گلچین

با خرید سیم‌کارت اعتباری گلچین ایرانسل از هدایای ویژه‌ای شامل 20 گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل، 2 هزار دقیقه مکالمه رایگان با خطوط داخلی کشور، 2 هزار پیامک رایگان و 500 تومان اعتبار اولیه برخوردار شوید.

دریافت اینترنت رایگان دولت

یکی از روش های جذاب دریافت اینترنت رایگتن، استفاده از اینترنت رایگان ملی است. این بسته های اینترنتی مطابق با اطلاعات وزارت ارتباطات از دی ماه سال پیش در دسترس قرار گرفته است. اینترنت دولتی 10 گیگ اینترنت داخلی، معادل 5 گیگ بین الملل است و از درگاه  my.gov.ir می توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا