ترفندهای اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین ساعت پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین زمان آپلود ویدیو در اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است

بهترین زمان گذاشتن پست اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام در ایران

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

بهترین ساعت برای پست گذاشتن

بهترين زمان پست گذاشتن در اينستاگرام

بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام

 • بهترین ساعت برای پست گذاشتن در اینستاگرام
 • بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام
 • بهترین زمان پست گذاشتن
 • بهترین موقع برای پست گذاشتن در اینستاگرام
 • بهترین زمان پست اینستاگرام
 • بهترین ساعت گذاشتن پست در اینستاگرام
 • بهترین ساعت برای گذاشتن پست اینستاگرام
 • بهترین زمان گذاشتن پست
 • بهترین ساعات گذاشتن پست در اینستاگرام
 • بهترین ساعت های پست گذاشتن در اینستاگرام
 • اصول پست گذاشتن در اینستاگرام
 • بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستا
 • بهترین ساعات پست گذاشتن
 • بهترین ساعت گذاشتن پست
 • بهترین زمان استوری گذاشتن
 • بهترین زمان استوری گذاشتن در اینستاگرام
 • پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام

دیروز ، وقتی پس از تغییر خسته و خسته از کار به خانه برگشتم ، اولین کاری که کردم اینستاگرامم را بررسی کردم. فکر می کنم بهترین پست هایی که دیدم سرگرم کننده و جالب بود! به نظر شما بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام چه زمانی است؟ چه پستی را باید در چه زمانی بگذاریم؟ این مقاله راهنمای کاملی برای ارسال زمان در اینستاگرام است.

چگونه می توان بهترین زمان ارسال در اینستاگرام را تعیین کرد؟

چندین عامل بسیار مهم در پاسخ به این سوال تأثیرگذار است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بدانید دقیقاً چه زمانی باید پست کنید.

پیروان شما چه کسانی هستند؟

منظور من کیست که اینستاگرام خود را بررسی می کنند؟ این بستگی زیادی به اوقات فراغت و ساعات غیر کاری پیروان شما دارد. بیایید چند مثال بزنیم. به عنوان مثال ، اگر مخاطبان شما میزبان باشند ، معمولاً اوقات فراغت بیشتری در طول روز دارند. اگر فالوئرهایتان معمولاً مشغول هستند ، احتمالاً بهترین زمان ارسال پست بعد از کار است. بنابراین ، با دانستن پیروان خود ، بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام را تعیین کنید.

محتوای صفحه شما چیست؟

یکی از مهمترین مواردی که می تواند به شما کمک کند بهترین زمان انتشار را تعیین کنید ، محتوای شماست. تجارت شما چیست؟ فروشگاه اینستاگرام؟ چه

پست هایی را بارگذاری می کنید؟ فیلم های خنده دار؟ فیلم های آموزشی؟

شما باید ببینید چه زمانی فالوورها چه محتوایی را ترجیح می دهند. من وقتی خسته ام ساعت ۷ شب از محل کار به خانه برمی گردم قطعاً تماشای فیلم های آموزشی را دوست ندارم. من ترجیح می دهم فیلم های خنده دار و سرگرم کننده تماشا کنم. یا من ترجیح نمی دهم که وعده ناهار را در شرکت تماشا کنم

ادامه مطلب  ربات اینستاگرام | بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

ازمایش و خطا!

قطعاً بهترین راه برای تعامل با مصرف کنندگان است. شما باید در زمان های مختلف و روزهای مختلف ارسال کنید. از آزمایش شرایط مختلف نترسید. با این حال ، از طریق آزمون و خطا ، مطمئناً نتیجه خواهید گرفت. چه مشکلی وجود دارد؟ پیروان نظر سنجی ها از خود بپرسید چه زمانی اینستاگرام خود را بیشتر بررسی می کنند؟ پیشنهاد می کنم برای این کار از برچسب استفاده کنید.

بهترین ساعت ها برای انتشار کدام است؟

تحقیقات در این زمینه انجام شده است. ما این تحقیق را در اینجا قرار داده ایم تا شما بتوانید بر اساس این موارد و موارد فوق بهترین تصمیم را بگیرید.

۷ تا ۹ صبح

در همین حال ، پیروان تازه بیدار شده اند. معمولاً بعد از بیدار شدن از خواب ، مردم دوست دارند ببینند دیشب چه اتفاقی روی تلفن همراه و به خصوص در اینستاگرامشان افتاده است! بنابراین احتمال بررسی اینستاگرام زیاد است. اما ممکن است بزرگ نباشند و بازدهی بالایی نداشته باشید.

ناهار ۱۱ تا ۱۴

این فاصله زمان استراحت و ناهار است. فالوورهای مشغول شما احتمالاً هنگام استراحت از اینستاگرام شما بازدید می کنند. سعی کنید محتوای عکس را در این زمان ارسال کنید. چون ممکن است دنبال کنندگان فیلم را نبینند.

مدت زمان از ۱۷ تا ۱۹ ساعت

وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم. تحقیقات نشان می دهد که افراد احتمالاً هنگام بازگشت اینستاگرام خود را بررسی می کنند. این بهترین زمان برای سرگرمی و محتوای کمدی است.

دوره ۹ تا ۱ شب

تجربه نشان می دهد که بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام و البته موثرترین زمان بین ۹ تا ۱۳ ساعت است. پیروان شما استراحت می کنند و بالاترین بازدهی را به شما می دهند. این بهترین زمان برای ارسال فیلم با دستورالعمل است. به خصوص اگر مخاطبان شما مرد هستند ، این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید.

چند ترفند برای ارسال در اینستاگرام

دنبال کنندگان را منتظر پست خود نگه دارید
اگر صفحه شما محبوب است و دنبال کنندگان منتظر ارسال شما هستند ، برای آنها زمانی تعیین کنید. به عنوان مثال ، به آنها بگویید که هر روز ساعت ۹ شب ارسال می کنید. به طور خلاصه ، برای هر محتوایی که ارسال می کنید زمان دقیق تعیین کرده و پیروان خود را مطلع سازید.

سعی کنید روزانه چندین بار پست نگذارید
اگر هر روز به اینستاگرام پیام می دهید ، فقط یک بار این کار را انجام دهید. زیرا ارسال چندین بار در روز برای فالوورها چندان جذاب نیست.

هر پست را به موقع ارسال کنید

برخی از نشریات وضعیتی هستند. یعنی باید در یک زمان مشخص منتشر شوند. هرگز نباید پست های تابستانی را در زمستان ارسال کنید. یا به عنوان مثال ، اگر همه پیروان درگیر یک رویداد اجتماعی هستند ، باید به آنها بپیوندید و متناسب با آن پست ارسال کنید. بنابراین سعی کنید توسط پیروان خود پاره نشوید.

ادامه مطلب  آموزش 0 تا 100 بازیابی رمز اینستاگرام از طریق پیامک

ابزار شناسایی برای بهترین زمان ارسال در اینستاگرام

بهترین ابزار بینش اینستاگرام است. شما می توانید تمام اطلاعات پیروان و به ویژه فعال ترین زمان را مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار و نحوه دقیق کار با آن ، مقاله Instagram Analysis with Insight را بخوانید.

برای دیدن اینکه چه مدت دنبال کنندگان شما فعال هستند ، باید به قسمت بینش و مخاطب بروید. در قسمت followers بیشترین زمان فعالیت کاربر در هر روز از هفته را مشاهده خواهید کرد.

بخش فالوورها در insight

در Insight همچنین می توانید ببینید که چند درصد پیروان مرد و چند درصد زن هستند. این مهم برای تعیین بهترین زمان ارسال در اینستاگرام مهم است.

آخرین کلمه
پیروان شما چه کسانی هستند؟ آنها معمولاً چه ساعاتی وقت آزاد دارند و چه ساعتی اینستاگرام خود را بررسی می کنند؟ پاسخ این سوالات بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام است!

بنابراین شک نکنید که بهترین زمان ابتدا به دنبال کنندگان و سپس به محتوایی که ارسال می کنید بستگی دارد. آیا سوالی در این زمینه دارید؟ از ما بپرس…

————–.

چرا زمان گذاشتن پست در اینستاگرام مهم است؟

فراگیر شدن برنامه اینستاگرام باعث شده افرادی از اینستاگرام برای صفحه‌ی شخصی یا بازاریابی استفاده کنند. در این جالت سوال پیش می آید که بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام در چه روزها و ساعاتی در هفته است که ساعات شلوغ اینستاگرام  هستند ؟ اصول گذاشتن پست در اینستاگرام چیست؟ ساعات اوج اینستاگرام چه زمانی است؟

ساعات شلوغ اینستاگرام برای پست گذاشتن

به خاطر داشته باشید دانستن و رعایت این نکته که ساعات شلوغ اینستاگرام چه زمان هایی است، موجب افزایش بازدید پست‌های این افراد،  افزایش لایک اینستاگرام‌، کامنت و درنتیجه افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد. و همان طور که می دانید افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یک گام اصلی و مهم در کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی است.

ساعات شلوغ اینستاگرام برای پست گذاشتن

 • پست ها باید باتوجه به ماهیتی که دارند، در ساعات و روزهای خاصی در هفته منتشر شوند. به عنوان مثال اگر می خواهید تصویر یک میز غذا را منتشر کنید، بهتر است در ساعات ناهار یا شام این پست را منتشر کنید. هم چنین سعی کنید از محتوایی سرگرم کننده برای پست های آخر هفته ی خود استفاده کنید.
 • شما باید ابتدا مخاطب صفحه ی خود در اینستاگرام را بشناسید و بعد متناسب با روحیات و سلایق آن ها، پست های خود را منتشرکنید. درواقع شما باید بفهمید محتوای شما برای چه سن و قشری جذاب است و این افراد در چه ساعاتی از روز به اینستاگرام سر می زنند؟
 • انتشار چند پست پی در پی در اینستاگرام موجب بازخورد منفی افراد به پست های شما می شود زیرا دیدن پست های پشت سر هم از پیج شما، ممکن است او را عصبی کند. اگر می خواهید چند پست در یک روز منتشر کنید، بهتر است به فاصله زمانی ۴ ساعت از یکدیگر این کار را انجام دهید؛ زیرا میانگین طول عمر یک پست در اینستاگرام، ۴ ساعت می باشد و اگر پست شما در این زمان توسط مخاطب دیده نشد، امکان دیده نشدن آن خیلی کمتر می شود.
 • چیزی که اینستاگرام را جذاب کرده است، ثبت لحظه های افراد با مخاطبانشان است. این لحظه ها باید در همان زمان به صورت پست منتشر شوند. مثلا عکس روز بارانی یا برفی را نباید در یک روز آفتابی منتشر کنید یا پست اتفاقی را در هنگامی که تب خبر آن خوابیده، منتشر نکنید. بنابراین اگر افزایش فالوور واقعی برایتان مهم است، لطفاً به روز باشید!

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

حال ما می خواهیم بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را به ترتیب اولویت و با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه داشته ایم، برای شما بیان کنیم:

 1. بازه زمانی ۵ تا ۷ بعد از ظهر: در این بازه، نرخ مشارکت مخاطبان در اینستاگرام بیشتر است. دلیل آن هم این است که افراد در این زمان، بعد از ساعت کاری یا مدرسه و دانشگاه از لحاظ ذهنی خسته بوده و می خواهند اوقات فراغت خود را در اینستاگرام بگذرانند و بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام می باشد.
 2. بازه زمانی ۹ شب تا ۱ صبح: در این بازه زمانی نیز افراد بعد از خوردن شام و صحبت با خانواده، می خواهند به رختخواب خود بروند و اینستاگرام شان را چک کنند. هم چنین بعد از ساعت ۱ صبح کمتر افرادی پست می گذارند و موجب می شود مخاطبان شما در ساعت اولیه صبح و موقع بیدار شدن، ایسنتاگرام خود را چک کرده و آخرین پست های خود را ببینند.
 3. بازه زمانی ۷ تا ۹ صبح: این بازه زمانی بستگی به مخاطبان پیج شما دارد. اگر مخاطبان شما افراد شاغل یا محصل می باشند، منشتر کردن پست در این بازه، موجب می شود چنین افرادی در موقع رفتن به سرکار یا دانشگاه خود، فرصت را مناسب دانسته و اینستاگرام شان را چک کنند و پست شما را مشاهده کنند.
ادامه مطلب  جذب فالوور هدفمند چگونه است؟

برای گذاشتن پست در ساعت های شلوغ اینستاگرام زمان ندارید؟

اگر میخواهید دغدغه زمان ارسال پست های خود را در اینستاگرام نداشته باشید میتوانید از پنل افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت استفاده کنید. در این ربات شما میتوانید تعدادی پست را روزانه با برنامه در یک ساعت زمانی مشخص که ساعت پربازدید اینستاگرام است در پیج اینستاگرام خود ارسال کنید.

منبع:
فالوجت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا