ترفندهای اینستاگرام

نحوه ی تغییر رنگ و فونت در استوری اینستاگرام

تغییر رنگ فونت در اینستاگرام

فونت استوری اینستاگرام

تغییر فونت استوری اینستاگرام

چگونه در استوری متن رنگی بنویسیم

تغییر ساعت در استوری اینستاگرام

تغییر رنگ پس زمینه استوری

نوشتن متن روی عکس در اینستاگرام

تغییر فونت اینستاگرام

تغییر فونت در استوری اینستاگرام

فونت های جالب

 • آموزش تغییر فونت فارسی در استوری اینستاگرام
 • فونت زیبا برای اینستاگرام
 • تغییر اندازه فونت اینستاگرام
 • تغییر بک گراند استوری
 • بزرگ شدن فونت اینستاگرام
 • تغییر رنگ استوری اینستاگرام
 • پس زمینه متن استوری
 • تغییر رنگ پس زمینه استوری اینستاگرام
 • تغییر رنگ پس زمینه عکس در استوری اینستاگرام
 • تغییر دادن فونت استوری اینستاگرام
 • چگونه قلم استوری اینستاگرام را فعال کنیم
 • عکس بک گراند استوری اینستاگرام
 • فونت داستان
 • چگونه فونت اینستاگرام را عوض کنیم
 • آموزش تغییر فونت در استوری اینستاگرام
 • نحوه تغییر فونت در اینستاگرام
 • فونت مناسب اینستاگرام
 • فونت های اینستاگرامی
 • پشت زمینه استوری
 • فونت های زیبا برای اینستاگرام
 • نحوه تغییر فونت اینستاگرام
 • استوری بک گراند
 • نوشتن متن فارسی در اینستاگرام
 • فونت فارسی برای استوری اینستاگرام
 • عوض کردن فونت اینستاگرام
 • رنگ اینستاگرام
 • فونت اینستا
 • متن در مورد تغییر

اگر شما یک کاربر فعال اینستاگرام هستید و چند ساعت در روز را در این شبکه مجازی محبوب می گذرانید ، به اهمیت تاریخچه و امکانات آن پی برده اید. شما همچنین می دانید که در تاریخ می توانید نوشته ها را به دلخواه وارد کرده و بنویسید. همچنین پست ها و فونت های رنگی مختلفی را در داستان دوستان و سایر کاربران مشاهده کرده اید.

ممکن است بخواهید هنگام نوشتن داستان های خود چنین داستان هایی را ایجاد کنید و از رنگ ها و فونت های مختلف استفاده کنید. اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های مجازی که دارای صفحات و کاربران زیادی است ،

این ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار داده و این ویژگی جذاب و مفید را در اختیار کاربران قرار داده تا کاربران بتوانند متناسب با خواسته خود فونت را تغییر دهند. و متن های جالب با توجه به محبوبیت استوری در بین کاربران اینستاگرام ، همه کاربران در تلاش هستند تا بتوانند داستان های جالبی ایجاد کنند. زیرا بعد از تصویر در داستان ، دومین چیزی که کاربر را مجذوب خود می کند متن با قلم ها و رنگ های زیبا است.

اگر شما هم می خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، در این مقاله با ما همراه باشید ، که در مورد چگونگی یادگیری نحوه تغییر فونت ، رنگ و اندازه اینستاگرام در قسمت history است.

تغییر قلم در استوری اینستاگرام

اگر نمی دانید فونت ها در اینستاگرام چیست ، باید به شما بگویم که پنج سبک مختلف برای تغییر قلم در تاریخ اینستاگرام وجود دارد. این بدان معنی است که شما می توانید از هر پنج فونت موجود برای پست های خود استفاده کنید. هر قلم شرایط و مخاطبان خاص خود را دارد و بسته به کاربرد آنها متفاوت است.

به عنوان مثال ، قلم انتخاب شده برای زن و مرد متفاوت است. برخی از فونت ها برای خانم ها بسیار جذاب است اما برای آقایان این فونت جالب به نظر نمی رسد. در صفحه اینستاگرام هر شخص ، فونت نوشته های او همان فونت پیش فرض تلفن همراه اوست.

نام این فونت در اینستاگرام یک فونت کلاسیک است که در لیست تغییر فونت در اینستاگرام نیز موجود است. اکنون ما در مورد ۴ فونت دیگر صحبت خواهیم کرد:

نحوه ی تغییر رنگ و فونت در استوری اینستاگرام

 

۱) فونت Modern (مدرن و رسمی)

در خط دوم قلم ها ، یعنی بلافاصله بعد از قلم کلاسیک ، می توانید قلم مدرن را مشاهده کنید ، که می تواند به عنوان یک فونت مدرن و رسمی نشان داده شود و عمدتا برای متون رسمی استفاده می شود.

قلم آن کمی بزرگتر از قلم کلاسیک است و در سایر کشورها به دلیل نوشتن متون به زبان انگلیسی ، بیشتر برای متون رسمی استفاده می شود و برای متن انگلیسی انتخاب بسیار خوبی است ، اما در متن های فارسی به خوبی بهینه سازی نشده است.

برای دیدن بازخورد کاربر و تعامل با این متن ، فقط از آن در قسمت سابقه خود استفاده کنید. درست است که قلم ذکر شده حالت کمی پررنگ دارد اما بسیار جذاب است و کاربر را در هنگام مشاهده و خواندن داستان خسته نمی کند. ما به شما توصیه می کنیم که از این فونت برای صفحات تجاری و تجاری برای ارسال تاریخچه خود استفاده کنید.

۲) فونت Neon

در قسمت history ، اگر وارد قسمت تغییر قلم شوید ، بعد از دو فونت بالا ، یک قلم Neon وجود دارد که برای نوشتن متن های غیررسمی استفاده می شود. این فونت بسیار جذاب است ، اگر آن را انتخاب کنید ، متن اطراف این فونت براق خواهد بود و نور در اطراف آن قابل مشاهده است.

مخاطبان این فونت بیشتر خانم ها هستند. اگر مدیر صفحاتی هستید که کاربران شما زن هستند ، از این قلم در داستان استفاده کنید تا کاربران آن لذت ببرند ، معمولاً صفحاتی که مربوط به فروش لباس زنانه ، لوازم آرایشی ، جواهرات و غیره است و بیشتر مربوط به خانم ها است.

بله ، آنها از این قلم نهایت استفاده را می برند. صفحات سرگرم کننده نیز به دلیل تعامل بیشتر کاربر از این فونت برای افزایش جذابیت داستان خود استفاده می کنند.

۳) فونت Typewriter

قلم بعدی که به شما ارائه می دهیم یک قلم Typewriter است ، یک قلم کوچک است ، اما استفاده از آن در متن کلی بسیار حرفه ای است. این فونت ساده جذابیت های خاص خود را دارد و انتخاب درستی برای متون عمومی است.

اگر مدیر یک صفحه شخصی یا یک صفحه عادی هستید از این قلم استفاده کنید. در متون فارسی نیز بسیار مفید است ، زیرا متن نوشته شده در این فونت بسیار روان و خوانا است و این فونت گزینه بعدی بیشتر کاربران است (در صورتی که فونت کلاسیک را انتخاب نکنند).

۴) فونت Strong

اگر می خواهید از فونی استفاده کنید که توجه کاربر را به عناوین و موضوعات مهم شما جلب کند ، از یک قلم Strong استفاده کنید. این قلم به دلیل بزرگ بودن بیشتر برای متون مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال یک فونت برای نوشتن متن مهم در داستان خود هستید ، ممکن است گزینه Strong font اولین گزینه باشد. این صفحه بیشتر در صفحات تجاری برای اطلاع رسانی رویدادها و بازاریابی محصولات استفاده می شود. کاربران خود را با استفاده از این قلم در پست های سابقه خود درگیر کنید.

فونت قوی اگرچه برجسته و بزرگ است اما به دلیل کمی کج بودن و اصطلاحاً ایتالیایی کاربران را به خود جلب می کند. بیشتر از آن در عنوان یا متن کوتاه استفاده کنید ، اما از آن برای متنهای چند خطی و طولانی استفاده نکنید ، زیرا این کار باعث خسته کننده شدن متن می شود.

از این قلم ها استفاده کنید و قلم تاریخچه خود را تغییر دهید و تعامل با کاربران خود را افزایش دهید.

همچنین شما می توانید توانایی استفاده از ۵ فونت وارد شده برای ایجاد متن زیبا را داشته باشید. برای مثال ، از قلم Strong برای نوشتن عنوان متن و از قلم Classic یا Typewriter برای نوشتن توضیحات استفاده کنید.

نحوه تغییر رنگ متن در تاریخ اینستاگرام

هنگامی که متن داستان خود را نوشتید و قلم آن را انتخاب کردید ، به رنگ قلم بروید و با تغییر رنگ متن به دلخواه ، رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. طبق گزارشات و بررسی های انجام شده در مورد داستان و تعامل آن با کاربر ،

یکی از م mostثرترین مواردی که می تواند داستان را با کاربر تعامل کند ، رنگ مناسب متن است. بنابراین ، از رنگ ها استفاده کنید و به جذابیت و تأثیر آن بر کاربر اضافه کنید. با این کار ، داستان شما مطمئناً بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند و می توانید بازخورد خوبی بگیرید.

ادامه مطلب  چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم (روش افزایش فالوور واقعی)

بنابراین اگر می خواهید قلم را تغییر دهید ابتدا متن خود را وارد کنید و اگر نمی خواهید قلم کلاسیک باقی بماند و اکنون رنگ مورد نظر خود را از بین رنگ های مختلفی که در پایین صفحه تاریخ می بینید انتخاب کنید.

هر رنگی که می خواهید ، رنگ روشن و تیره نیز موجود است ، شما می توانید رنگ مورد نظر خود را متناسب با تصویر خود در داستان انتخاب کنید. از رنگهای قابل مشاهده و خوانا در تصویر استفاده کنید.

اگر می خواهید بخشی از متن را تغییر دهید ، باید انگشت خود را بر روی متن قرار دهید و آن را به هر جهتی که دوست دارید بلغزانید و پس از آزاد کردن ، آن را در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

بعضی اوقات کاربران به دلیل اهمیت برخی کلمات خاص ، رنگ متن را انتخاب می کنند و آن را به رنگ دیگری تغییر می دهند. اگر کلمات از هم جدا هستند ، هر کلمه را جداگانه انتخاب کرده و رنگ آن را تغییر دهید به عنوان مثال ، تصویر بالا به صورت “مانند” نوشته شده و کلمه “شما” به رنگ دیگری تغییر یافته است.

آنچه در مورد بسیاری از افراد که در صفحه خود آرم یا مارکی وارد می کنند قابل توجه است این است که می توانند با انتخاب متن و لمس نماد قطره چکان ، با لمس بخشی از قسمت مورد نظر ، از رنگ تصویر در داستان استفاده کرده و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تصویری که می خواهید ، و سپس روی کلمه مورد نظر خود ضربه بزنید. با استفاده از این ابزار می توانید متن را گرادیان کرده و متن را جذابتر کنید.

برای درک کامل به عکسهای بالا نگاهی بیندازید.

نحوه تغییر اندازه قلم و پس زمینه متن در استوری اینستاگرام

بعضی اوقات متن را می نویسید ، اما متوجه می شوید که متن شما بزرگ یا کوچک است و اندازه آن را دوست ندارید و می خواهید آن را تغییر دهید. این را می توان برای تغییر اندازه به روش های مختلف انجام داد. برای تغییر فونت کلاسیک ، به دلیل پیش فرض بودن این فونت در اینستاگرام ، امکان تغییر آن وجود دارد.

برای تغییر اندازه قلم کلاسیک در تاریخ اینستاگرام ، می توانید متن خود را انتخاب کرده و از ابزار نوشتاری کوچک یا بزرگ در سمت چپ صفحه اینستاگرام استفاده کنید.

برای این کار ، برای بزرگنمایی ، علامت نشان داده شده در تصویر بالا را با انگشت به بالا بکشید و برای بزرگنمایی ، آن را به اندازه متن مورد نظر خود کاهش دهید.

اما برای تغییر قلم های دیگر پس از نوشتن متن ، متن را بین دو انگشت خود قرار دهید و برای کاهش اندازه متن ، انگشتان خود را جمع کنید ، به این کاهش می گویند.

برای افزایش اندازه متن ، انگشتان خود را از هم باز کنید ، یعنی. متن را بزرگ کنید تا به اندازه دلخواه برسید.

به دنبال امکان تغییر قلم اینستاگرام در قسمت history و تغییر رنگ متن ، اینستاگرام ویژگی دیگری را در اختیار کاربران قرار داد. با استفاده از قابلیت تغییر پس زمینه متن در تاریخچه اینستاگرام ، کاربران می توانند متن خود را به راحتی در ۳ حالت (بدون پس زمینه ، پس زمینه کامل و پس زمینه شفاف) منتشر کنند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که متن خود را انتخاب کنید یا بر روی آن کلیک کنید.

سپس روی نماد A در گوشه بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید تا پس زمینه خود را تغییر دهید. هر بار که روی آن کلیک می کنید ، پس زمینه تغییر می کند ، اما شما باید به یک نکته مهم توجه کنید!

اگر از پس زمینه استفاده می کنید ، رنگ انتخاب شده در مرحله قبل به پس زمینه اعمال می شود و متن شما یک رنگ زمینه متضاد به دست می آورد تا کاملا خوانا شود! بنابراین ،

اگر پس از تغییر رنگ متن در داستان پس زمینه ای را انتخاب کرده باشید ، ممکن است این رنگ با سلیقه شما مطابقت نداشته باشد. فقط یکبار دیگر متن خود را انتخاب کنید و با ابزار تغییر رنگ در پایین این صفحه رنگ پس زمینه خود را تغییر دهید.

یادداشت ها در قسمت قلم ها

نکته اول ، برای اینکه ظاهر و سبک نوشتاری شما بهتر و زیباتر شود و کاربران در خواندن آنها و خسته نشدن مشکل داشته باشند ، باید یک سری نکات را دنبال کنید ؛ به عنوان مثال ، اگر از قلم های “مدرن” یا “نئون” استفاده می کنید ، باید مراقب باشید ،

زیرا سبک این قلم ها به گونه ای است که کلمات اول جمله ای که می نویسید ممکن است از سطر دوم کوچکتر باشد ، که احتمالاً اینگونه نیست جالب است چه باید کرد نگران نباشید ، کمی ظرافت به خرج دهید و مکان دقیق پشت کلمه را که در سطر دوم است حذف کنید و دوباره یک فاصله را انتخاب کنید. این خوانایی شما را بهبود می بخشد.

نکته دوم مربوط به فونت ماشین تحریر است ، متنی که در این قلم نوشته می شود همیشه به طور پیش فرض در سمت چپ قرار می گیرد و اصطلاحاً ترازبندی سمت چپ است. اگر متن شما فارسی است ، می توانید آن را به وسط (در وسط چین) یا به راست (در سمت راست چین) منتقل کنید.

برای این کار ، دقیقاً همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، بر روی نماد “align” در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید و تنظیمات خود را اعمال کنید.

هر بار که این نماد را لمس می کنید ، حالت متن تغییر می کند.

سوم اینکه ، فونت های قوی دقیقاً مانند فونت های مدرن و نئون هستند ، این باعث می شود متن و متن مرتب شود و نیازی به تغییر نیست ، اما اگر قابلیت خوانایی کم باشد ، می توانید متن را در پس زمینه قرار دهید

تا خوانایی کمی متمایز شود و بهبود بخشد. پس زمینه در متن ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، از ابزار زمینه (نماد A در بالا سمت چپ صفحه) استفاده کنید.

اگر سه نکته ذکر شده در بالا را رعایت کنید و کمی ذوق کنید ، می توانید متن های جالب ، جذاب و خواندنی درباره داستان خود بنویسید و تعامل خود را با کاربران افزایش دهید.

با استفاده از متن استوری ایجاد کنید

داستان هایی که فقط متن و نوشتار دارند به روشی خاص مورد توجه کاربران قرار می گیرند. به این ترتیب ، می توانید با نوشتن جملات کوتاه و کلیدی ، یا به اشتراک گذاری متن های تأثیرگذار دیگر با کاربران خود ، کسب و کار خود را به خوبی ارائه دهید.

اینستاگرام از این روش استقبال می کند و همیشه در به روزرسانی های خود به این موضوع توجه کرده است. پیش از این ، برای قرار دادن متن یا متن روی داستان خود ، باید از آن متن عکس می گرفتید ، عکس را ویرایش می کردید و رنگ های آن را تغییر می داد تا برای داستان قابل استفاده باشد.

این زمانبر و آزار دهنده است ، اکنون اینستاگرام امکان نوشتن متن را در استوری اضافه کرده است و شما می توانید به راحتی به قسمت history بروید و از منوی زیر فونت را انتخاب کنید ، متن مورد علاقه خود را بنویسید و رنگ و سبک آن را به دلخواه تغییر دهید و به اشتراک گذاری

برای اینکه بتوانید تغییرات خود را ایجاد کرده و فونت را به دلخواه خود تنظیم کنید ، می توانید علاوه بر فونت “کلاسیک” از قلم های ذکر شده در ابتدای مقاله نیز استفاده کرده و متن را ویرایش کنید.

با کمی تحقیق در قسمت قلم و تغییرات مرتبط ، مانند رنگ ، استفاده از پس زمینه و سایر ویژگی های موجود در قسمت history ، می توانید متن های م writeثر بنویسید و به اشتراک بگذارید ، فقط کمی کار کنید تا به آن عادت کنید.

ادامه مطلب  معایب استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

استفاده از متن پس زمینه در تاریخ برای بیشتر کاربران جالب است ، اما اگر می خواهید متن و نوشتار شما ساده و بدون پس زمینه باشد ، اولویت خود را به ابزار Type Story بدهید. جالب است بدانید که استفاده از برچسب در تاریخ اینستاگرام امکان پذیر است.

برای استفاده از متن روی عکس یا فیلم در یک استوری

اینستاگرام استوری همچنین توانایی نوشتن متن برای عکس ها یا فیلم ها با استوری را دارد که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید و لذت ببرید. برای این کار ، عکس یا فیلم خود را از طریق یک داستان ساده یا داستان بومرنگ قرار دهید و متن مورد نظر را روی آن بنویسید.

برای انتشار مطلبی در متن خود این مراحل را دنبال کنید:

تصویر و فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید یا با دوربین داستان عکس بگیرید.
متن مورد علاقه خود را با ابزار Text وارد کنید.
قلم متن را به دلخواه تغییر دهید.
یک رنگ زیبا و جالب برای متن خود انتخاب کنید.
پس زمینه متن مناسبی برای آن تعیین کنید.
جزئیات دیگر مانند استفاده از شکلک ها و برچسب ها را اضافه کنید
گزینه Send to را انتخاب کنید
داستان خود را لمس کنید تا داستان را با کاربران به اشتراک بگذارید
اخرین حرف:
Story یکی از ویژگی های پرکاربرد در اینستاگرام است ، می توان از آن به عنوان ابزاری عالی برای افزایش تعامل و ارتباط با کاربران یاد کرد. در آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را با پیروان به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

با تغییر قلم ، بسته به مخاطب خود قلم مورد نظر را انتخاب می کنید. با تغییر رنگ ، اندازه متن و استفاده از پس زمینه ، جذابیت را به داستان خود اضافه کرده و باعث تعامل بیشتر با کاربران خود خواهید شد.

سوالات متداول – نحوه تغییر رنگ و قلم در تاریخ اینستاگرام

۱- آیا می توان از فونت های مختلف در زیرنویس های اینستاگرام استفاده کرد؟

اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های مجازی که دارای صفحات و کاربران زیادی است ، این ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار داده و این ویژگی جذاب و مفید را در اختیار کاربران قرار داده تا کاربران بتوانند متناسب با خواسته خود فونت را تغییر دهند. و متن های جالب

۲- فونت های غالب در اینستاگرام کدامند؟

پنج سبک مختلف تغییر قلم در تاریخ اینستاگرام وجود دارد. قلم مورد استفاده اینستاگرام برای وب سایت اصلی خود ، Proxima Nova برای همه متن های کوچک و بزرگ و Neue Helvetica است. تمام متن های موجود در وب سایت رسمی اینستاگرام با این دو سبک قلم پوشانده شده اند.

۳- چگونه می توانید در اینستاگرام با حروف کج بنویسید؟

نحوه نوشتن در زیرنویس های اینستاگرامی ما با فونت های درشت و مورب.

به وب سایت زیرنویس http://apps4lifehost.com/Instagram/CaptionMaker.html بروید.

متن مورد نظر را در قسمت مناسب وارد کنید. اگر می خواهید متن خود را در دو جمله بنویسید ، باید دو بار یا فاصله خط را امتحان کنید.
علامت B را در کنار این قسمت لمس کرده و متن مورد نظر را پررنگ کنید.
I را در قسمت درست علامت بزنید و متن مورد نظر خود را کج کنید.
اکنون دکمه تبدیل را فشار دهید و خروجی را کپی کنید.
اینستاگرام را باز کنید ، عکس خود را انتخاب کرده و متن کپی شده از سایت را در قسمت مناسب جایگذاری و کپی کنید.

۴- فونت کلاسیک در اینستاگرام چیست؟

در صفحه اینستاگرام هر شخص ، فونت نوشته های او همان فونت پیش فرض تلفن همراه اوست. نام این فونت در اینستاگرام یک فونت کلاسیک است که در لیست تغییر فونت در اینستاگرام نیز موجود است. قلم مورد استفاده برای نوشتن داستان در اینستاگرام ، دستگاه های iOS ، تلفن های سانفرانسیسکو و اندروید Roboto است.

۵- اینستاگرام به غیر از فونت کلاسیک از چه فونت های دیگری استفاده می کند؟

فونت های مدرن ، فونت های نئون ، ماشین تحریر و فونت های قوی بسته به سلیقه شخصی کاربران ، فونت های دیگری هستند که در اینستاگرام استفاده می شوند.

۶- برای نوشتن متون رسمی در صفحات مشاغل اینستاگرام از چه قلم استفاده شود؟

در خط دوم قلم ها ، یعنی بلافاصله بعد از قلم کلاسیک ، می توانید قلم مدرن را مشاهده کنید ، که می تواند به عنوان یک فونت مدرن و رسمی نشان داده شود و عمدتا برای متون رسمی استفاده می شود.

این فونت کمی بزرگتر از فونت کلاسیک است و در سایر کشورها به دلیل نوشتن متون به زبان انگلیسی ، بیشتر برای متون رسمی استفاده می شود و گزینه مناسبی برای متن انگلیسی است ، اما در متون فارسی بهینه سازی نشده است.

ما به شما توصیه می کنیم که از این فونت برای صفحات تجاری و تجاری برای ارسال تاریخچه خود استفاده کنید.

۷- خانم ها در اینستاگرام بیشتر از چه قلم استفاده می کنند؟

در قسمت history ، اگر به قسمت تغییر قلم بروید ، به قلم Neon می رسید که برای نوشتن متن های غیررسمی استفاده می شود. این فونت بسیار جذاب است ، اگر آن را انتخاب کنید ، متن اطراف این فونت براق خواهد بود و نور در اطراف آن قابل مشاهده است

مخاطبان این فونت بیشتر خانم ها هستند. اگر مدیر صفحاتی هستید که کاربران شما زن هستند ، از این قلم در داستان استفاده کنید تا کاربران آن لذت ببرند ، معمولاً صفحاتی که مربوط به فروش لباس زنانه ، لوازم آرایشی ، جواهرات و غیره است و بیشتر مربوط به خانم ها است. بله ، آنها از این قلم نهایت استفاده را می برند.

۸- مدیران صفحه شخصی و عادی از چه قلم استفاده می کنند؟

قلم ماشین تحریر ، این یک فونت کوچک است ، اما استفاده از آن در متن کلی بسیار حرفه ای است. این فونت ساده جذابیت های خاص خود را دارد و انتخاب درستی برای متون عمومی است.

۹ – کدام فونت در اینستاگرام موثرتر است؟

بسته به هدفی که دنبال می کنید ، قلم ها می توانند موثر باشند. اگر می خواهید از فونی استفاده کنید که توجه کاربر را به عنوان و موضوعات مهم شما جلب کند ، از یک قلم Strong استفاده کنید. این قلم به دلیل بزرگ بودن بیشتر برای متون مهم مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال یک فونت برای نوشتن متن مهم در داستان خود هستید ، ممکن است گزینه Strong font اولین گزینه باشد. این صفحه بیشتر در صفحات تجاری برای اطلاع رسانی رویدادها و بازاریابی محصولات استفاده می شود.

۱۰- آیا در تاریخ اینستاگرام می توان روی عکس یا فیلم متن یا چیزی نوشت؟

برای استفاده از متن روی عکس یا فیلم در یک story

اینستاگرام استوری همچنین توانایی نوشتن متن برای عکس ها یا فیلم ها با استوری را دارد که به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید و لذت ببرید. برای این کار ، عکس یا فیلم خود را از طریق یک داستان ساده یا داستان بومرنگ قرار دهید و متن مورد نظر را روی آن بنویسید.

————–.

چطور می‌توان رنگ متن در استوری اینستاگرام را تغییر داد؟

وقتی که در استوری اینستاگرام فونت مورد نظر را انتخاب کردید و متنی را نوشتید، حال باید رنگ فونت مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در این قسمت با توجه به سلیقه خود باید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. البته شما باید به این نکته توجه کنید که طبق تحقیقات انجام شده، اگر برای متن خود رنگ مناسبی انتخاب کنید؛ هم سبب تعامل کاربر با استوری شما می‌شود هم یکی از تاثیرگذار ترین نکاتی است که کاربر به دیدن استوری‌های شما ترغیب می‌شوند.

ادامه مطلب  هشتگ های معروف انگیزشی [50+ #]

پس استفاده از رنگ‌ها در متن استوری اینستاگرام را نادیده نگیرید. به دلیل اینکه به کار بردن این رنگ‌ها سبب جذابیت استوری‌های شما می‌شود. با این کار بازدیدکنندگان استوری شما تا حد زیادی افزایش می‌یابند. در این صورت اگر شما یک استوری جذابی در صفحه خود منتشر کنید از طریق ریپلای استوری پاسخ‌های مناسبی خواهید گرفت.

در ابتدا شما باید متن خود را بنویسید. سپس با توجه به متن خود فونت مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. اگر هم تمایلی به تغییر فونت نداشتید همان فونت پیش فرض کلاسیک را انتخاب کنید. سپس از رنگ‌هایی که در پایین صفحه وجود دارد رنگ مورد علاقه خود را برگزینید.

blank

هر رنگی که به صورت پیش فرض در قسمت پایین استوری وجود داشته باشد، رنگ‌های پررنگ تر و کم رنگ تر از آن هم موجود است. همچنین شما می‌توانید هر رنگی که مد نظر تان است را انتخاب کنید. البته سعی کنید رنگ‌هایی را برگزینید که با تصویر شما در استوری همخوانی داشته باشد تا جذابیت عکس شما بالاتر رود. در استوری برای فونت‌ها از رنگ‌هایی استفاده کنید که مخاطب بتواند به راحتی متن شما را بخواند.

تغییر رنگ متن در استوری اینستاگرام

اگر خواستید مکان یک نوشته را تغییر دهید باید انگشت خود را روی نوشته بگذارید و متن مورد نظر را به مکان دلخواه خود ببرید. همچنین برای اینکه متن در جای خود ثابت شود باید انگشت خود را از روی نوشته بردارید. گاهی اوقات یک سری از کاربران وقتی که رنگ متن خود را انتخاب می‌کنند، تمایل دارند که قسمت‌های مهم یا بعضی از کلمات به رنگ دیگری باشد. در این صورت اگر کلمات جدا از هم بود به راحتی می‌توان برای هر کلمه رنگ متفاوتی انتخاب کرد.

بسیاری از کاربرانی که در صفحه خود به معرفی لوگو یا برندی می‌پردازند. به راحتی می‌توانند از همه رنگ‌های موجود در تصویر استفاده کنند و از این طریق استوری اینستاگرام خود را جذاب تر کنند.

برای انجام این کار شما باید در ابتدا، بعد از نوشتن متن، متن مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بر روی آیکون قطره‌ چکان کلیک کنید. در این مرحله باید قسمتی از نوشته را که می‌خواهید تغییر رنگ دهید انتخاب کنید. با استفاده از ابزار قطره چکان، انگشت خود را روی آن نگه دارید و رنگ مورد علاقه خود را برای متن خود انتخاب کنید. از این رو نوشته شما جذاب تر خواهد شد.

blank
استفاده از قطره چکان برای رنگ متن در استوری

چطور می‌توان یک متن استوری را رنگی رنگی کرد؟

برای این کار ابتدا متن مورد نظرتان را تایپ کنید. سپس بر روی آیکون انتخاب رنگ کلیک کنید.
حال باید بخشی از متن را که می‌خواهید رنگی رنگی باشد، به شکل زیر علامت بزنید.

ساختن متن رنگی رنگی در استوری اینستاکرام

اکنون یک انگشت خود را بر روی نشانک اول متن و یک انگشتتان را بر روی رنگی که می‌خواهید در ابتدای متن باشد، بگذارید. سپس هر دو انگشتتان را همزمان تا انتهای متن بکشید. در این صورت نوشته شما مثل شکل زیر رنگی رنگی خواهد شد.

ساختن متن رنگی رنگی در استوری اینستا

چطور می‌توان سایز متن در استوری اینستاگرام را تغییر داد؟

در بعضی از مواقع شما متنی را در استوری می‌نویسید ولی بعدها متوجه می‌شوید که متن شما ریز یا درشت است. در واقع سایز پیش فرض متن چندان خوشایند شما نیست و قصد دارید که آن را تغییر دهید. برای تغییر دادن سایز متن روش‌های مختلفی ارائه شده است که از طریق آن به راحتی می‌توان سایز متن را عوض کرد.

در آپدیت جدید اینستاگرام شما برای تغییر سایز متنتان با هر فونتی، به راحتی می‌توانید بعد از انتخاب متنتان از طریق یک ابزاری که در سمت چپ استوری قرار دارد، متن خود را کوچک یا بزرگ کنید. این روش یکی از ساده ترین راه‌های تغییر سایز متن است.

برای اینکه متن شما بزرگ شود باید علامتی که در قسمت چپ وجود دارد را به سمت بالا ببرید و برای کوچک کردن متن باید علامت را به سمت پایین بکشید. تا متن به اندازه‌ای که می‌خواهید، برسد.

تغییر سایز متن در استوری

علاوه بر روش بالا برای تغییر سایز متن در استوری، باید بعد از این که متن را نوشتید انگشتان خود را روی متن قرار داده سپس برای کوچک کردن و بزرگ کردن سایز نوشته باید انگشتان خود را به هم نزدیک یا از هم دور کنید. با این کار سایز نوشته شما به راحتی تغییر می‌یابد.

تغییر بک گراند نوشته‌ها در استوری اینستاگرام

بعد از اینکه در قسمت استوری فونت نوشته‌های خود و رنگ متن‌ها را تغییر دادید. به راحتی می‌توانید از قابلیت‌های دیگری که قسمت استوری در اختیار کاربران قرار داده استفاده کنید. در استوری یک قابلیتی برای تغییر بک گراند متن وجود دارد. که کاربران به راحتی می‌توانند برای متن‌های خود یک بک گراند کامل قرار دهند.

البته شما می‌‎توانید با توجه به نیاز خود برای نوشته تان از این بک گراندها استفاده کنید و ممکن است اصلاً نوشته شما نیازی بک گراند نداشته باشد. حال در صورت به کار بردن بک گراند در نوشته‌های خود باید متن مورد نظر را انتخاب کنید. سپس بر روی آیکون A به همراه سه تا ستاره که در سمت راست و بالا وجود دارد بزنید تا همان طور که در تصاویر بالا نشان دادیم، متن شما بسته به فونت انتخابی‌تان دارای بک گراند شود یا به حالت‌های مختلفی دیده شود. این تغییرات با هر بار زدن بر روی این آیکون اعمال می‌شوند.

شما باید به این نکته توجه کنید که رنگی که برای بک گراند به صورت پیش فرض مشخص می‌شود معمولاً با رنگ متن یک تضادی دارد. به همین دلیل است که همه کاربران می‌توانند نوشته شما را بخوانند.

شاید برای شما هم این مسئله به وجود آید که رنگ بک گراند پیش فرض، رنگ دلخواه شما نباشد. پس در این حالت باید بعد از اینکه متن خود را انتخاب کردید؛ با ابزار تغییر رنگ که در پایین صفحه استوری اینستاگرام وجود دارد به راحتی می‌توانید رنگ بک گراند خود را عوض کنید. و از رنگ‌هایی استفاده کنید که هم مطابق سلیقه شماست و هم جذابیت استوری را بیشتر می‌‌کند‌.

نکته بسیار مهم درمورد چینش متن در فونت‌ها

وقتی شما یک متنی را در استوری می‌نویسید و فونت مورد علاقه‌تان را انتخاب می‌کنید. به صورت پیش فرض متن شما وسط چین می‌شود که به اصطلاح یعنی نوشته در وسط صفحه قرار خواهد گرفت. شما به راحتی می‌توانید آن را چپ چین یا راست چین کنید. برای این کار، در قسمت بالا سمت چپ روی تراز کردن بزنید و هر طور که می‌خواهید به صورت راست چین، چپ چین و وسط چین متن خود را تنظیم کنید. در حقیقت هر بار که روی این آیکون ضربه می‌زنید حالت متن نوشته شما تغییر می‌کند.

تغییر چینش متن در استوری

⭐ اگر شما بتوانید نکات گفته شده را به درستی رعایت کنید و کمی هم از خلاقیت خود استفاده کنید. به راحتی می‌توانید متن‌های جذاب و زیبایی را ایجاد کنید که سبب تعامل کاربر با شما خواهد شد.

با استفاده از text، استوری بسازید

ممکن است شما برای گذاشتن استوری اصلاً از هیچ تصویری استفاده نکنید. در واقع گاهی اوقات می‌خواهید فقط متن و نوشته‌ای را به اشتراک بگذارید که توجه کاربران هم به متن شما جلب شود. شما به راحتی می‌توانید از این روش برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنید. یعنی می‌توانید جملات کوتاه و تاثیرگذاری را در استوری اینستاگرام برای کاربران خود به اشتراک بگذارید.

نوشتن متن در استوری اینستاگرام

کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند از این تکنیک استقبال کرده‌اند و به همین دلیل اینستاگرام همواره در حال به روزرسانی این قابلیت است. در گذشته اگر می‌خواستید که روی استوری خود یک متن و نوشته‌های متفاوت بگذارید حتماً باید از متن مورد نظر یک عکسی می‌گرفتید سپس آن عکس را ویرایش می‌کردید. بعد با به کار بردن یک سری از رنگ‌ها، آن را در استوری خود به اشتراک می‌گذاشتید.

منبع:
اینبو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا