درس کردن ساخت حساب کاربری جیمیل

آموزش تصویری نحوه درس کردن ساخت حساب کاربری جیمیل gmail

آموزش تصویری نحوه ساخت جیمیل

جیمیل یکی از خدمات رایگان شرکت بزرگ گوگل است که ما فقط با ایجاد یک حساب کاربری رایگان می توانیم از ایمیل استفاده کنیم ، که مطمئناً هر یک از ما انسان ها مزایای ایمیل را می دانیم و مهمتر از همه جدا نشدن درختان و حیوانات یک مزیت است. بیش از هر چیز دیگری.

اما برای برخی از ما ، نحوه ایجاد حساب Gmail ممکن است مسئله ساز باشد و ما نمی توانیم از این سرویس رایگان استفاده کنیم. با این حال ، در ادامه این مقاله از بخش فناوری های هلو ، قصد داریم نحوه ایجاد حساب Gmail را در ۹ مرحله آسان به شما آموزش دهیم.

مراحل ایجاد حساب Gmail

برای ایجاد یک حساب Gmail ، ابتدا “www.gmail.com” را وارد کنید و مراحل زیر را دنبال کنید.

۱٫ پس از ورود به لینک ، پنجره ای باز می شود که در بالای آن می توانید ورود را مشاهده کنید. اما اگر می خواهید یک حساب Gmail رایگان ایجاد کنید ، باید روی “ایجاد حساب” در پایین پنجره کلیک کنید.

ساخت-جیمیل

۲- پس از کلیک بر روی گزینه Create Account ، پنجره بعدی دوباره باز می شود. در این قسمت باید نام ، نام خانوادگی ، آدرس حساب و رمز ورود خود را مشخص کنید. پس از پر کردن جای خالی ، روی گزینه “بعدی” در پایین کلیک کنید.

طریقه-ساخت-جیمیل

۳- پس از تطبیق مشخصات و عدم تکثیر حساب کاربری ، پنجره زیر باز می شود. در این بخش ابتدا باید شماره تلفن همراه ، تاریخ تولد (میلادی) و جنسیت خود را وارد کنید و پس از پر کردن موارد خالی ، روی گزینه “بعدی” در پایین کلیک کنید.

روش-ساخت-جیمیل-در-گوگل

۴٫ Google اکنون از شما می خواهد شماره تماس خود را تأیید کنید تا در صورت وارد نشدن اشتباه بتوانید آن را اصلاح کنید. اگر شماره مخاطب را اشتباه وارد کرده اید ، برای اصلاح شماره تماس از گزینه “بازگشت” استفاده کنید. در غیر این صورت ، روی “ارسال” کلیک کنید.

ساخت-gmail-account

۵- پس از کلیک بر روی “ارسال” ، یک پیام متنی از Google دریافت خواهید کرد که یک “کد تأیید” را وارد می کند ، که شماره تلفن همراه شما را با وارد کردن آن تأیید می کند.

ساخت-حساب-کاربری-جیمیل

۶- همانطور که در مرحله ۵ ذکر شد ، باید کد درج شده در پیامک را در این قسمت وارد کنید. پس از وارد کردن کد تأیید ، روی “تأیید” کلیک کنید.

نحوه-ساخت-gmail

۷- در این قسمت، گوگل خواستار ارائه خدمات بیشتر با استفاده شماره تلفن همراه شما می باشد که اگر موافق هستید بر روی ” Yes,I’m in ” کلیک کرده و در غیر اینصورت بر روی گزینه ” Skip ” کلیک کنید.

ساخت-gmail-جدید

۸- سرانجام ، شما به آخرین مرحله در ایجاد یک حساب Gmail رسیده اید ، که Google برخی از قوانین استفاده از حساب Gmail شما را ذکر کرده است ، و شما باید این قوانین را بخوانید و آنها را دنبال کنید. پس از اتمام نظرسنجی ، روی “موافقم” کلیک کنید و در این مرحله حساب شما ایجاد و آماده می شود و می توانید از آن برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید.

آموزش-قدم-به-قدم-ساخت-gmail

 

حتما ببینید

بیوگرافی برای تلگرام دخترانه

بیوگرافی برای تلگرام دخترانه [جدید و داغ 🔥]

بیو تلگرام عاشقانه متن بیو تلگرام شاخ انگلیسی جملات خاص برای بیوگرافی تلگرام متن غمگین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *