سایت دیزاین

۱۰ هاستینگ برتر ایرانی در سال 1403 (خرید بهترین هاست)

خرید بهترین هاست

بهترین شرکت هاستینگ

هاستینگ های برتر ایران

بهترین هاست

بهترین هاست ایرانی

بهترین شرکت های هاستینگ ایران

بهترین هاست ایران

ایران هاستینکگ

بهترین شرکت هاستینگ ایران

بهترین هاست وردپرس

 • بهترین هاست های ایران
 • خرید هاست ایران
 • بهترین هاستینگ ایران
 • بهترین هاست ووکامرس
 • بهترین شرکت های هاستینگ
 • بهترین شرکت های فروش هاست
 • بهترین سایت خرید هاست
 • هاست های برتر ایران
 • بهترین هاستینگ های ایران
 • پرسرعت ترین هاست های ایران
 • بهترین هاست و دامین
 • بهترین سایت های خرید هاست
 • کد تخفیف میزبانفا
 • بهترین هاست برای وردپرس
 • هاست مخصوص ووکامرس
 • بهترين هاست هاي ايران
 • بهترین سایت های خرید هاست و دامنه
 • هاست با کیفیت
 • بهترین هاست در ایران
 • بهترین هاست خارجی
 • بهترین شرکت هاست
 • بهترین ارائه دهنده هاست
 • بهترین هاست های ایرانی
 • شرکت های هاستینگ
 • بهترین سایت خرید هاست و دامنه
 • بهترین هاست های وردپرس
 • بهترین هاستینگ ایرانی
 • ایران وب هاست
 • خرید هاست و دامین خارجی
 • هاست ایرانی
 • بهترین هاست وردپرسی
 • بهترین هاست رایگان

خرید هاست با کیفیت نگرانی بسیاری از افرادی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند. میزبانی با کیفیت و قابل اعتماد یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام ایجاد وب سایت مورد توجه قرار گیرد.

مهمترین فاکتورها برای خرید هاست قابل اعتماد و با کیفیت سرعت ، ثبات ، امنیت و نگهداری آن است. با توجه به اهمیت این موضوع ، در این مقاله قصد دارم شرکتهای میزبان ایرانی را مرور کنم تا همه بتوانند بهترین شرکت را برای میزبانی سایت خود انتخاب کنند. بنابراین اگر می خواهید بهترین هاست ها را بخرید ، حتماً تا پایان این مقاله با من باشید.

یک هاست خوب چه امکاناتی دارد؟

همانطور که در بالا اشاره کردم ، میزبانی با کیفیت و قابل اعتماد باید پایدار ، سرعت بالا ، امنیت بالا و نگهداری خوب باشد. اما در انتخاب یک میزبان خوب مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید ، از جمله فضای ، پهنای باند و سازگاری که در همه میزبان ها مشترک است.

اما فرصت هایی که هر شرکت میزبان در اختیار میزبان خود قرار می دهد متفاوت است. در ادامه ، امکانات یک میزبان کامل را شرح خواهم داد و برای هر یک توضیح خواهم داد.

1.فضای میزبانی

فضای میزبانی به میزان فضای میزبان گفته می شود. این بدان معناست که می توانید پرونده های خود را تا جایی که مجاز است در میزبان خود بارگذاری کنید. فضای میزبانی به نوع سایت و اندازه پرونده های شما بستگی دارد.

البته تعدادی از شرکت های میزبان وب در ایران محدودیت هایی را در خدمات خود در این زمینه ایجاد می کنند.

2.پهنای باند

به میزان ترافیکی که توسط یک سایت مصرف می شود پهنای باند گفته می شود. به عنوان مثال ، تعداد بازدید از سایت یا تعداد پرونده های بارگیری شده توسط کاربران از سایت. پهنای باند معمولاً ماهانه به خدمات میزبانی وب ارائه می شود و همچنین به گیگابایت است.

3.اد آن دامین

دامنه ثانویه دامنه نامیده می شود. به عبارت دیگر ، هر دامنه منفرد می تواند یک سایت جداگانه را روی میزبان مورد نظر راه اندازی کند. معمولاً شرکتهای میزبانی که دامنه نامحدودی از خدمات خود را ارائه می دهند ، میزبان بی کیفیتی دارند!

4.پارک دامین

دامنه های پیوند داده شده پارک پارک نامیده می شوند. یعنی سایتی با چندین دامنه که هر کدام نمایانگر سایت اصلی هستند. تعداد پارک های دامنه از اهمیت کمی برخوردار است. استفاده از پارک دامنه به دلیل آسیب دیدن در سایت SEO توصیه نمی شود.

5.ساب دامین

زیر دامنه به معنای زیر دامنه سایت اصلی است. از زیر دامنه می توان برای ایجاد بخش جداگانه ای از سایت استفاده کرد. به عنوان مثال ، برای راه اندازی فروشگاه آنلاین در یک سایت ، می توانید از shop.site.com استفاده کنید.

6.دیتابیس

به آن پایگاه داده می گویند. از پایگاه های داده به طور معمول برای راه اندازی سایت های پویا با سیستم های وردپرس یا راه اندازی سیستم سایت (فروشگاه آنلاین) استفاده می شود.

7.کنترل پنل مدیریت

رابط کاربری بین کاربر و میزبان است. سایت مورد نظر از طریق صفحه کنترل قابل مدیریت است. به عنوان مثال ، ایجاد پایگاه داده ، مدیریت ایمیل ، مدیریت پرونده و غیره باید از طریق صفحه کنترل میزبان انجام شود.

8.پشتیبان گیری کامل

پشتیبان گیری کامل ، پشتیبان گیری از کل سایت است که توسط کاربر انجام می شود و شرکت هاستینگ برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت های میزبان به طور خودکار و منظم مورد نیاز است. این کار معمولاً بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه در میزبانی انجام می شود.

9.در دسترس بودن سرور (آپ تایم بودن بالا)

یکی از مهمترین مواردی که شما و هر شرکت میزبان باید از آن مراقبت کنید در دسترس بودن سرور یا زمان کاربری آن است. به طور معمول ، شرکت های میزبان وب در ایران 99٪ را تضمین می کنند. این بدان معناست که یک درصد سرور در طول ماه در دسترس نخواهد بود! البته تضمین زمان کار 100 درصدی تقریباً غیرممکن است.

10.گواهینامه SSL

پروتکل SSL سایت را به یک پروتکل امن یا HTTPS مجهز می کند. این معمولاً توسط اکثر شرکتهای میزبان بصورت رایگان ارائه می شود که کیفیت آن را به صورت رایگان کاهش می دهد و به نظر من عدم استفاده از آن بهتر از استفاده از آن است.

11.سخت افزار قوی

سخت افزار مورد استفاده در سرورها بسیار مهم است. به عنوان مثال ، استفاده از فن آوری های جدید و هارد دیسک های پرسرعت در هاست بسیار مهم است. میزبانی خوب نیاز به استفاده از سخت افزار و فناوری جدید در سرورهای پیکربندی خود دارد.

همچنین ، داشتن یک وب سرور سریع و قابل اعتماد از دیگر ویژگی های یک میزبان قابل اعتماد با سخت افزار قوی است.

12.امنیت بالا

یکی از مهمترین عوامل در یک میزبان مطمئن و خوب ، اطمینان از امنیت سرور است. بسیاری از شرکت های میزبان ایرانی فایروال های سخت افزاری قدرتمندی دارند که امنیت سایت را در برابر هرگونه حمله از جمله حملات DDOS تأمین می کنند.

به همین دلیل استفاده از میزبانی که امنیت لازم را برای شما فراهم می کند بسیار مهم است.

وب هاستینگ

البته ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که شما با آنها سر و کار ندارید ، مانند نسخه PHP ، نوع وب سرور ، نوع سرور سخت یا اسکریپت های مورد نیاز برای راه اندازی وب سایت ، که در بسیاری از موارد خیلی مهم نیست

همچنین باید بدانید که شرکت های میزبان بسته به اندازه منابع سرور یا سیاست های تجاری خود ، برنامه های میزبانی خود را ارائه می دهند. این شرکت می تواند به طور نامحدود تمام فرصت ها را ارائه دهد. یا این شرکت محدودیت هایی را در مورد احتمال برنامه های خود اعمال می کند.

البته امکانات نامحدود میزبان دلیل بر کیفیت آن نیست. متأسفانه ، این چشم انداز باعث می شود که وقتی زمان شروع یک پروژه فرا می رسد ، ما را بیش از حد تحت تأثیر قرار دهد. اگر امکانات نامحدود هرگز ملاک قرار نمی گیرند!

بعلاوه ، ارائه بهترین شرکتهای میزبان ایرانی به شما در خرید میزبانی با کیفیت و مطمئن کمک می کند.

 

برای خرید هاست چه امکاناتی باید مد نظرمان باشد؟

شما باید هاست را با توجه به نوع و ویژگی هایی که در وب سایت خود دارید خریداری کنید. به عنوان مثال ، وقتی می خواهید یک وب سایت شخصی راه اندازی کنید و باید به زبان html نوشته شود ، نیازی به میزبان بزرگ ندارید. همچنین ، در این حالت شما به پایگاه داده نیازی ندارید ، زیرا سیستم خاصی در سایت خود ایجاد نخواهید کرد.

اما به عنوان مثال ، اگر شما قصد ایجاد فروشگاه اینترنتی با بسیاری از محصولات را دارید و مطمئن هستید که بازدید از فروشگاه آنلاین شما در کمتر از 3 ماه به 3000 بازدید در روز خواهد رسید ، شما به میزبانی پرسرعت با حجم زیاد و پهنای باند این همان چیزی است که تجارت شما درگیر آن است.

شما همچنین باید برای آینده برنامه ریزی کنید. اما نگران نباشید ، درصورت نیاز به بروزرسانی میزبان ، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. فقط میزبانی خود را علامت گذاری کنید و از آنها بخواهید با پرداخت هزینه بیشتر میزبان شما را ارتقا دهند.

همچنین یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک شرکت میزبان باید به خوبی از آن پیروی کند این است که ابتدا قابل دسترسی باشد یعنی سایت همیشه بالا باشد و مهمترین چیز پشتیبانی است.

پشتیبانی خوب همان چیزی است که شما از ارائه دهنده میزبانی خود انتظار دارید. در ادامه ، من بیشتر در مورد پشتیبانی خوب صحبت خواهم کرد و به تجربیات خودم در این زمینه اشاره خواهم کرد.

هاست وردپرس چیست؟ چرا باید از هاست وردپرس استفاده کنیم؟

باید بدانید که بسیاری از سایت ها در سراسر جهان از سیستم ساخت سایت وردپرس استفاده می کنند. بنابراین ، سوالی که در ذهن بسیاری از دوستان وجود دارد این است که منظور از میزبانی وردپرس چیست؟ و اینکه اگر سایت ما وردپرس است ، آیا باید از هاست وردپرس استفاده کنیم یا مهم است؟

هاست وردپرس مانند سایر هاست ها دارای سیستم عامل لینوکس است اما با این تفاوت که از منابع سخت افزاری قدرتمندتری برخوردار است و یک سری محدودیت هاست معمولی را ندارد. البته ممکن است این محدودیت ها خیلی نگران کننده نباشد ، اما در هر صورت ، نبود این محدودیت ها بر کیفیت میزبانی وب سایت وردپرس شما تأثیر می گذارد.

هیچ محدودیتی برای Max_Post_Size و Max_Upload_Size برای میزبانهای وردپرس وجود ندارد. بسیاری از کاربران وردپرس که از هاست منظم استفاده می کنند معمولاً با این محدودیت ها روبرو هستند.

هیچ محدودیتی در منابع میزبانی وردپرس وجود ندارد زیرا وردپرس از منابع سخت افزاری بیشتری استفاده می کند. این دقیقاً مورد است. میزبانی وردپرس چنین محدودیتی ندارد.

میزبان های وردپرس دارای تعدادی ویژگی PHP نامحدود هستند و نسخه PHP با آخرین نسخه سازنده سایت وردپرس نیز سازگار است.

فناوری Gzip در میزبان های وردپرس نیز فعال است. از آنجا که برای پاسخگویی به درخواست های کاربر باید حجم زیادی به طور همزمان بارگیری شود ، داشتن یک کمپرسور قوی از میزبان های وردپرس ضروری است.

بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، اگر وب سایت وردپرس دارید ، بهتر است از هاست وردپرس استفاده کنید. البته وب سایت دستیار وب در حال حاضر توسط میزبانانی غیر وردپرس میزبانی می شود و مشکلی وجود ندارد.

اما اگر کاربران زیادی دارید و روزانه بازدید زیادی دارید ، پیشنهاد من برای شما این است که از هاست وردپرس استفاده کنید. برای خرید میزبانی وردپرس ، میزبانی را به شما معرفی می کنم که می توانید به بهترین شکل انجام دهید.

قیمت هاست بر چه اساسی محاسبه می شود؟

قبل از اینکه به معرفی بهترین شرکت های میزبان ایرانی بپردازیم ، بهتر است به این سوال مهم پاسخ دهید که بسیاری از مدیران وب را درگیر می کند. تعرفه شرکت های میزبان بر چه اساسی محاسبه می شود؟ احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که هنگام ورود به صفحه تعرفه های میزبانی ، با قیمت های مختلفی از شرکت های مختلف روبرو شوید.

به طور کلی ، تعرفه های میزبانی بر اساس دو فاکتور مهم یعنی هزینه منابع سرور و نرم افزارهای مرتبط و سیاست های قیمت گذاری شرکت های میزبان محاسبه می شوند.

اکثر شرکتهای میزبانی که میزبانی C-panel Linux را با هزینه نسبتاً کم ارائه می دهند معمولاً از منابع مشترک استفاده می کنند که میزبانی مشترک نیز نامیده می شود. در این حالت منابع مربوط به هر مشتری کمتر است و مطمئناً قیمت هاست مورد نظر بسیار کمتر از هاست ویژه است.

از طرف دیگر ، میزبانی ویژه ای که برخی از شرکت ها مانند ایران سرور ارائه می دهند منابع ویژه ای برای هر مشتری دارد. یعنی ، در میزبانی ارائه شده همه منابع به طور انحصاری برای یک مشتری و یک سایت توزیع می شوند.

بنابراین ، هرچه منابعی که در دسترس شماست مشخص تر باشد ، قیمت میزبان مورد نظر شما نیز بیشتر محاسبه می شود. این مشکل را می توان از برنامه های میزبانی وب شرکت های میزبان ایرانی درک کرد. هرچه منابع ویژه تر باشند ، قیمت های میزبان نیز بالاتر می رود.

ادامه مطلب  خطای اتصال به کتابخانه المنتور پرو

سرانجام ، سیاست های قیمت گذاری شرکت های میزبان قیمت نهایی خدمات میزبانی را تعیین می کند. معمولاً هرچه شرکت ها قدیمی تر و مارک تجاری بالاتر باشند ، قیمت میزبان آنها نیز بالاتر است.

البته بدانید که خرید هاست خارجی هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. با افزایش قیمت دلار ، منابع منابع از مراکز داده خارجی هزینه های بیشتری را برای شرکت های میزبانی دریافت می کنند. بنابراین به دلیل این قیمت ها ، میزبانی خارجی همیشه گرانتر از ایرانی است.

10 شرکت برتر هاستینگ ایرانی در سال 1400

شرکت های میزبان بسیاری در ایران وجود دارند که امکانات خوبی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. واقعاً دشوار است که یکی از این شرکت های میزبان خوب ایرانی را برای خرید هاست و راه اندازی وب سایت آن انتخاب کرد. اما در زیر 10 شرکت میزبان برتر ایرانی را معرفی می کنم تا بتوانید با توجه به نوع تجارت خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قبل از بررسی بهترین هاست ایرانی ، باید شرکتهای میزبان در ایران را بشناسید. خدمات دیگری مانند ثبت دامنه ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، سرورهای تخصصی مدیریت شده ، طراحی و برنامه نویسی سایت ، نظارت ، فروش مجوزهای نرم افزاری. برنامه های مبتنی بر وب را ارائه دهید.

اما هدف اصلی ما در این مقاله بررسی بهترین هاست از نظر میزبانی است ، به این ترتیب عزیزانی که قصد خرید میزبانی با کیفیت و مطمئن را دارند می توانند بهترین شرکت را انتخاب کنند. بنابراین هنگام بررسی بهترین شرکت های میزبان ایرانی ، دیگر خدمات آنها را ذکر نخواهیم کرد.

میزبان فا

میزبان فا

میزبانفا هاست یکی از بهترین و محبوب ترین شرکت های میزبانی در ایران است. این شرکت یکی از بهترین شرکتهای ارائه دهنده میزبانی با کیفیت با قیمت مناسب است که در سالهای اخیر به دلیل وجود رقبای محکم و قدیمی توانسته نام و نشان خوبی از خود برجای بگذارد.

درست است که میزبان فا خیلی قدیمی نیست و یکی از اولین هاست ، اما ثابت شده است که یک میزبانی قابل اعتماد است.

میزبانفا هاست یکی از بهترین هاست های ایرانی است که میزبانی سریع وردپرس را نیز ارائه می دهد. مهم نیست که چند بار از وب سایت شما بازدید شده است!

میزبان فا سرویس ویژه ای نیز برای سایت های معروف ارائه می دهد. میزبان فا تعداد کمی از سایت ها را در هر سرور میزبانی می کند که علاوه بر افزایش سطح امنیت ، سرعت و ثبات سایت های میزبان را نیز افزایش می دهد.

سرورهای استفاده شده در میزبان فا بسیار قدرتمند هستند و به نوعی سرور ابری هستند! زیرا بالاترین پیکربندی سخت افزار را دارند و از آخرین فن آوری های سخت افزاری و نرم افزاری استفاده می کنند. این بدان معنی است که سرورهای میزبان فا برای سخت ترین فرایندها بدون از دست دادن ثبات طراحی شده اند.

میزبانی ووکامرس سرویس دیگری است که توسط میزبان فا ارائه می شود. این نوع میزبانی برای سایتهایی است که از سیستم WooCommerce در فروشگاه آنلاین خود استفاده می کنند و این نوع میزبانی برای سایتهای فروشگاه WooCommerce پیکربندی شده است.

اما مهمترین نکته در انتخاب میزبان فا برای میزبانی سایت شما این است که به دلیل نرخ بالای دلار ، قیمت میزبان فا برای امسال بسته شده است و شما تغییری در قیمت ها نخواهید دید.

همچنین به دلیل افزایش چشمگیر تعداد مشتریان این شرکت ، بزودی سرویس جدیدی به میزبانی فا معرفی خواهد شد که میزبانی ابری نام دارد (اولین شبکه ابری واقعی در ایران) و اکنون می توانید این سرویس را به صورت کم هزینه خریداری کنید قیمت از قیمت اصلی

از ویژگی های سرویس های میزبانی ابری میزبان فا می توان به استفاده از هارد دیسک های مدرن و پرسرعت با سرعت خواندن و نوشتن 6000 مگابیت بر ثانیه به منظور افزایش چشمگیر سرعت خدمات ، زیرساخت های مجهز به کابل های شبکه نوری فوق العاده سریع با سرعت 10 گیگابیت در ثانیه ، استفاده از سرورهای مدرن و حرفه ای از نسل 9 مارک HP ، استفاده از سرورهای سخت افزاری کاملاً جدید برای پروژه میزبانی جدید ابر ابر و مهمترین نکته استفاده از سرورهای فوق العاده قدرتمند است که کاملاً متعلق به بزرگترین شرکت میزبان فا ، امن ترین و مطمئن ترین مرکز داده در ایران است.

خرید هاست ابری میزبان فا

 

برخلاف سایر شرکت های میزبان که منابع خود را از شرکت های دیگر تأمین می کنند ، Fa Host تنها شرکت میزبانی در ایران است که میزبانی ابری واقعی با زیرساخت سخت افزاری قدرتمند با مالکیت 100٪ را ارائه می دهد.

مزایای میزبان فا :

 • ارائه هاست مخصوص وردپرس
 • ارائه هاست مخصوص ووکامرس
 • ارائه هاست پرسرعت از دیتاسنتر ایرانی
 • ارائه هاست ابری واقعی (اشتراکی، وردپرس و ووکامرس)
 • ارائه هاست های حجیم
 • عودت وجه تا 7 روز
 • تنوع سرویس های ارائه شده
 • قیمت مناسب سرویس ها
 • استفاده از سرورهای سخت افزاری قدرتمند
 • بکاپ گیری هفتگی بر روی ۳ لایه هارد مجزا
 • زیرساخت سخت افزاری با مالکیت 100 درصدی
 • پشتیبانی عالی

معایب میزبان فا :

 • عدم ارائه هاست خارج

تجربه استفاده از سرویس های میزبان فا

وقتی سایت من خیلی کند بود و سرعت بارگیری صفحه کم بود ، به پیشنهاد یکی از دوستان میزبان فا را برای میزبانی سایت وردپرس خود انتخاب کردم. وقتی سایتم را به سرورهای میزبان فا منتقل کردم ، سرعت وب سایتم چندین برابر افزایش یافت ، با وجود پلاگین های زیادی که در سایت خود داشتم. میزبانی وردپرس میزبان فا واقعاً تأثیر بسزایی در سرعت بارگذاری وب سایت های وردپرس دارد.

میزبان فا برای سایت های محبوب وردپرس مناسب است. برای کسانی که می خواهند هاست با کیفیت و قابل اطمینان را با قیمت مناسب خریداری کنند ، میزبان فا پیشنهاد می شود. پیشنهاد می کنم برای خرید میزبانی ابری وردپرس و میزبانی ووکامرس ، میزبان فا را انتخاب کنید.

خرید هاست از میزبانفا

 

میهن وب هاست

میهن وب هاست

شرکت میهن وب هاست یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ارائه هاست ، دامنه و سرورهای مجازی است. شرکت میهن وب هاست نماینده رسمی ریپ در ایران و همچنین کارگزار رسمی ایران نیک است. از مزایای ویژه میزبانی وب میهن ، ارائه میزبان های با کیفیت از ایران و آلمان با قیمت مناسب است.

حمایت خوب از این شرکت یکی از مزیت هایی است که باعث شده بیشترین مشتری را در بین شرکت های میزبان ایرانی داشته باشد. میزبانی وب میهن با بیش از 90 هزار مشتری در حال حاضر یکی از بهترین شرکت های میزبان ایرانی است.

یکی از خدمات جدید میزبانی وب میهن ، ارائه میزبانی با بازدید بالا برای سایت هایی است که روزانه تعداد زیادی بازدید کننده دارند. در میزبانی وب میهن ، یک سرور بسیار قدرتمند ، یک سرور بسیار قدرتمند به تعداد کمتری هاست تقسیم می شود

و به دلیل کیفیت بالای نرم افزار و سخت افزار سرور ، سرعت سایت ها را افزایش می دهد. از مزایای این سرویس می توان به پردازنده های بسیار قدرتمند ، منابع بسیار زیاد ، ترکیبی از حافظه NVMe و SSD و RAM سرور بسیار بالا اشاره کرد.

از دیگر خدمات قابل توجه این شرکت ارائه خدمات میزبانی مدیریت شده است. با استفاده از میزبانهای مدیریت شده ، کاربر می تواند به راحتی و بدون دانش فنی سایت خود را مدیریت کند.

میزبانهای مدیریت شده دارای پانل ویژه ای برای مدیریت کامل کاربر میزبان هستند. مشتریانی که از هاستینگ مدیریت شده استفاده می کنند از پشتیبانی ویژه شرکت میزبان وب میهن برخوردار هستند.

مزایای میهن وب هاست :

 • قیمت مناسب پلن های هاست
 • ارائه هاست سی پنل ایرانی و خارجی
 • ارائه هاست پربازدید ویژه
 • ارائه هاست مخصوص لاراول
 • ارائه هاست دانلود و پشتیبان
 • ارائه هاست مدیریت شده
 • استفاده از پردازنده های بسیار قوی
 • ارائه SSL رایگان روی سرویس های سی پنل
 • سیستم آنتی تحریم روی هاست های ایرانی
 • امکان نصب اسکریپت های وارز روی هاست ایران
 • ارائه هاست نمایندگی سی پنل و ویندوز
 • پشتیبانی بسیار عالی

 

معایب میهن وب هاست :

 • ارائه فضای میزبانی کم (نهایت 10 گیگ)
 • ارائه پهنای باند محدود

تجربه من از پشتیبانی میهن وب هاست

همانطور که اشاره کردم ، پشتیبانی از میزبانی وب بسیار عالی است. در روزهای عادی و در ساعات کار ، واکنش به بلیط کمتر از 15 دقیقه طول می کشد و در روزهای تعطیل به یک ساعت افزایش می یابد.

جمعه گذشته ، زمانی که سایت من برای آدرس های IP خارجی در دسترس نبود ، با پشتیبانی میهن وب هاست تماس گرفتم و دلیل آن را پرسیدم. وقتی دلیل را فهمیدم ، فهمیدم که صفحه ورود کاربر سایت من به شدت هک شده است و بنابراین سایت من به آدرسهای IP خارجی بسته شده است.

با راهنمایی خوب تیم پشتیبانی ، توانستم امنیت سایت خود را افزایش دهم. نکته این بود که همه این کمک ها و پشتیبانی ها در روز تعطیل انجام می شد. سرانجام ، سایت من پس از یکی دو ساعت به حالت اولیه خود بازگشت.

البته این شرکت از من حمایت زیادی کرد و در بعضی موارد آنها خودشان این کار را کردند که گفتن در این مقاله فراتر از حوصله شماست.

 

میزبانی وب میهن برای افرادی مناسب است که می خواهند هاست اشتراکی با کیفیت را با کمترین قیمت خریداری کنند. میهن وب هاست همچنین بهترین گزینه برای خرید هاست خارجی و ایرانی از سی پنل با قیمت مناسب است.

ضمناً اکنون در کانال تلگرامی میهن وب هاست مشترک شوید تا از تخفیف های شگفت انگیز روزانه و هفتگی و دامنه آنها مطلع شوید.

خرید هاست از میهن وب هاست

هاست نگار

هاست نگار

هاست نگار البته در مقایسه با سایر رقبای خود یکی از جدیدترین شرکتهای میزبان ایرانی است که در چند سال اخیر توانسته است به یکی از بهترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات میزبانی وب تبدیل شود و خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهد.

میزبان نگار از فرانسه ، آلمان ، انگلیس و ایران میزبان وب سایت های مشتریان خود است. این شرکت مزایای خوبی نسبت به رقبا دارد. یکی از موارد قابل توجه تهیه پشتیبان کامل در هر 12 ساعت است که کمتر شاهد بوده ایم که شرکت های میزبان چنین مزیتی داشته باشند.

مزیت دیگر میزبان نگار پهنای باند نامحدودی است که به همه سرویس های میزبانی خود ارائه می دهد. ارائه میزبانی برای سیستم های محبوب سایت سازی نیز یک مزیت قابل توجه است. antididas قدرتمند و 100 ساعت ضمانت استرداد پول از دیگر ویژگی های خوب این شرکت است.

مزایای هاست نگار :

 • ارائه هاست در انواع مختلف (ابری، پرسرعت، مخصوص CMS ها)
 • ارائه هاست ابری ویژه
 • ارائه هاست ویژه وردپرس
 • پهنای باند نامحدود
 • گارانتی بازگشت وجه
 • فعال سازی SSL رایگان
 • ارائه سی پنل در هاست ایران
 • پشتیبانی خوب و به موقع

 

هاست نگار با ارائه سرویس های متنوع و پهنای باند نامحدود، مناسب برای هر کسی است که قصد خرید هاست خارجی و ایرانی با کیفیت و مطمئن را دارد.

خرید هاست از شرکت هاست نگار

سون هاست

سون هاست

سون هاست با بیش از 10 سال تجربه در زمینه میزبانی وب یکی از بهترین و با کیفیت ترین شرکت های میزبانی وب ایران است. سون هاست یکی از بهترین شرکت های میزبان ایرانی است که خدمات میزبانی حرفه ای برای لینوکس در ایران و خارج از کشور ، میزبانی وردپرس ، میزبانی محبوب ، میزبانی قابل دانلود را ارائه می دهد و میزبان ایرانی و خارجی است.

سون هاست بسته به خدماتی که ارائه می دهند ، نرخ معقولی دارند. یکی از مزایای سون هاست قیمت مناسب میزبانهای لینوکس با کنترل پنل C-Panel است که دارای پهنای باند نامحدود ، دامنه رایگان و گواهینامه SSL رایگان است.

ویژگی دیگر Seven Host وجود بخشی از تالار گفتگو است که به سوالات مشتریان و کاربران سایت پاسخ می دهد. با این حال ، بخش وبلاگ میزبان همیشه فعال است و شامل آموزش های مربوط به میزبان ها و دامنه آنها و مشکلات احتمالی است.

مزایای سون هاست :

 • ارائه هاست وردپرس
 • ارائه هاست ایران و خارج
 • ارائه هاست ویژه دانلود بدون دیتابیس
 • ارائه پهنای باند نامحدود
 • گارانتی بازگشت وجه
 • ارائه دامین رایگان روی سرویس های یک ساله
 • ارائه گواهینامه اس اس ال رایگان
 • پشتیبانی خوب و سریع
ادامه مطلب  طراحی سایت در کرج

 

سون هاست برای کسانی که به دنبال خرید هاست حرفه ای و با کیفیت هستند و قصد ندارند هزینه زیادی کنند مناسب می باشد. قیمت های سون هاست بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

خرید هاست از سون هاست

ایران سرور

ایران سرور

ایران سرور یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده هاست و سرورهای تخصصی در مشهد با بیش از 18 سال تجربه با بیش از 80،000 مشتری است. ایران سرور در حال حاضر با بیش از 50 مرکز داده معتبر در سراسر جهان همکاری می کند.

تنوع خدمات ارائه شده از مزایای خوب این شرکت است. علاوه بر میزبانی منظم و اختصاصی ، ایران سرور برای برخی سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا و پرستاشاپ نیز هاست اختصاصی ارائه می دهد.

به طور معمول ، میزبانی که برای سیستم های مدیریت محتوا ارائه می شود ، برای سایت ساز مورد نظر بهینه شده است. به عنوان مثال ، میزبان Prestashop پیکربندی ویژه ای برای پیکربندی فروشگاه آنلاین دارد.

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این شرکت ارائه میزبانی ابری است. با میزبانی ابری می توانید سایتی قدرتمند و همیشه پایدار داشته باشید. سایتهایی که در میزبانهای ابری میزبانی می شوند معمولاً هرگز در دسترس نیستند.

ایران سرور ترافیک نامحدودی را به خدمات میزبانی ابری خود و همچنین DNS اختصاصی رایگان ارائه می دهد. یکی از مزایای سرویس دهنده ابر ایران سرور این است که شما از قدرتمندترین پیکربندی جهان از جمله درایوهای سخت NVME و پردازنده های بسیار قدرتمند بهره مند می شوید که نتیجه آن سرعت فوق العاده وب سایت شماست.

ایران سرور همچنین برای خرید هاست فروشگاه مناسب است. اگر می خواهید برای ایجاد فروشگاه اینترنتی هاست خریداری کنید ، ایران سرور خدمات ویژه ای را برای شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از سایت ساز ایران سرور استفاده کنید که امکانات بسیار خوبی برای ساخت وب سایت و فروشگاه آنلاین دارد.

 

مزایای ایران سرور :

 • ارائه هاست ابری – کلود حرفه ای
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس، جوملا و پرستاشاپ
 • ارائه هاست های سازمانی
 • ارائه هاست دانلود پر سرعت
 • ارائه هاست پربازدید
 • بهره گیری از قوی ترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا
 • ارائه SSL رایگان روی سی پنل
 • ارائه سرور مجازی و اختصاصی
 • ارائه هاست ایمیل
 • بک آپ گیری اتوماتیک روزانه
 • بهترین نمایندگی هاست
 • ارائه سایت ساز و فروشگاه ساز حرفه ای
 • پشتیبانی بسیار خوب

 

معایب ایران سرور :

 • قیمت بالای سرویس ها

ایران سرور به دلیل گران قیمت بودن سرویس هایش بیشتر برای میزبانی سایت های پر بازدید پیشنهاد می شود.

ایران سرور برای افرادی که قصد خرید هاست ارزان برای راه اندازی وب سایت کم ترافیک را دارند به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود!

خرید هاست از ایران سرور

ماندگار هاست

ماندگار هاست

ماندگار وب از سال 1990 پانل های میزبانی را ارائه می دهد. ماندگار وب در تهیه سرورها و میزبان ها برای وردپرس تخصص دارد و بیشتر افراد برای خرید میزبانی وردپرس از ماندگار وب استفاده می کنند. یکی از مزایای این شرکت میزبان برتر ایرانی ، پیکربندی مناسب و سازگاری بالای میزبان های وردپرس است که با پشتیبانی خوب ، پیشنهادی مقاومت ناپذیر برای دوستانی است که به فکر خرید هاست مورد نیاز وردپرس هستند.

علاوه بر ارائه میزبان های وردپرس ، ماندگار وب خدمات دیگری مانند بهینه سازی قالب وردپرس ، طراحی قالب سفارشی ، سئو ، افزایش سرعت سایت و طراحی افزونه وردپرس را نیز ارائه می دهد.

علاوه بر این ، سرورهای مجازی از ایران و آلمان و ارائه میزبان های C-panel ایرانی و خارجی پرسرعت از دیگر خدمات ارائه دهنده ماندگار وب است.

مزایای ماندگار وب :

 • ارائه هاست مخصوص وردپرس
 • ارائه هاست پرسرعت وردپرس
 • ارائه هاست ایران و خارج سی پنل و دایرکت ادمین
 • گارانتی بازگشت وجه
 • ارائه سرور مجازی از ایران و آلمان
 • ارائه گواهینامه اس اس ال رایگان
 • ارائه خدمات بهینه سازی سرعت سایت
 • خدمات سئو و بهینه سازی سایت
 • پشتیبانی عالی

 

ماندگار وب با ارائه هاست وردپرس سریع با قیمت بسیار مناسب یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هاست مخصوص وردپرس می باشد.

خرید هاست از ماندگار وب

وب رمز

 

سایت وب رمز

وب رمز یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های میزبان ایرانی است که از سال 2006 فعالیت می کند. بهترین مزیتی که وب رمز نسبت به سایر شرکت های میزبان ایرانی دارد ، تهیه میزبان از سراسر جهان با راحتی مورد نظر مشتریان است.

با استفاده از این ویژگی ، مشتریان می توانند به راحتی و با توجه به نوع وب سایت ، منابع مورد نیاز خود را سفارش دهند. این بدان معناست که مشتریان دیگر نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای ویژگیهای اضافی خدمات خود ندارند.

یکی دیگر از مزیت های شبکه کد پشتیبانی بسیار خوب این شرکت است. حتی در روزهای تعطیل نیز واکنش مناسب و در زمان کمتری از حد انتظار است.

وب رمز همچنین در ارائه سرورهای مجازی و اختصاصی پیشتاز است و اکنون سرورهایی را با پیکربندی مورد نظر شما از مراکز داده برتر جهان در ایالات متحده ، کانادا ، آلمان و فرانسه ارائه می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های شبکه رمز عبور میزبانی وردپرس است که دیگر نیازی به میزبانی وب وردپرس نیست. رمز عبور وب یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هاست وردپرس است.

خدمات ارائه شده توسط WebRamz شامل میزبانی لینوکس و میزبانی نامحدود Windows cPanel و Plesk با هارد SSD در ایران و آلمان ، ارائه میزبانی حرفه ای لینوکس و میزبانی حرفه ای هارد NVMe در ایران ، تهیه نمایندگی های میزبانی لینوکس با هارد SSD و Litespeed وب سرور در ایران و آلمان ، ارائه بارگیری با کنترل پنل cPanel و وب سرور Litespeed در ایران و آلمان و ارائه سرورهای مجازی و تخصصی در ایران ، فرانسه ، آلمان ، انگلستان و ایالات متحده.

سرویس دیگری که اخیراً رمز عبور وب ارائه داده است ، خدمتی در زمینه بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی است. وب رمز اکنون خدمات SEO و تولید محتوا ، تبلیغات Google Ads و مشاوره تبلیغات هوشمند را ارائه می دهد.

 

مزایای وب رمز:

 • ارائه هاست حرفه ای ایران و هاست خارج
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس
 • ارائه هاست نامحدود ایران و آلمان
 • ارائه هاست مخصوص ایمیل
 • ارائه هاست سازمانی
 • ارائه هاست حرفه ای پایتون
 • بک آپ گیری منظم از سرورها (۲ مرتبه در هفته)
 • استفاده از سرویس JetBackup
 • امکان بازیابی بک آپ توسط کاربر
 • دیتاسنتر قدرتمند پارس آنلاین , آسیاتک تهران
 • آخرین تکنولوژی Cloud Linux (هاست ابری لینوکس)
 • استفاده از سریعترین هارد جهان (SSD Enterprise)
 • ارائه اکانت ایمیل نامحدود در همه پلن ها
 • پشتیبانی از تمامی ورژن های PHP
 • ارائه ترافیک نامحدود برای تمام پلان ها
 • ارائه خدمات تبلیغات گوگل، سئو و تولید محتوا

 

معایب وب رمز:

 • قیمت بالای سرویس ها

همانطور که مشاهده می کنید ، خدمات وب رمزگذاری شده با توجه به نیازهای هر فرد قابل ارائه است. با توجه به پشتیبانی عالی و خدمات ویژه ای که این شرکت ارائه می دهد ، می تواند انتخاب مناسبی برای خرید میزبان شما با توجه به امکانات مورد نیاز شما باشد.

البته قیمت بالای خدمات با توجه به خدماتی که ارائه می دهد کاملاً طبیعی است!

خرید هاست از شرکت هاستینگ وب رمز

نت افراز

نت افراز

نت افراز یکی از قدیمی ترین شرکت های میزبان ایرانی است. نت افراز با توجه به تنوع خدمات ارائه شده ، برای هر کسی با هرگونه تمکن مالی مناسب است. این شرکت از فرانسه و ایران میزبان وب سایت شماست.

یکی از بهترین مزایای نت افراز پیشنهاد میزبان های بزرگ با قیمت های بسیار مناسب است. بسیاری از افرادی که به هاست با حجم بالا احتیاج دارند دیگر برای دانلود هاست نمی روند و از خدمات پر حجم نت افراز استفاده می کنند.

مزایای نت افراز :

 • ارائه سرویس های حجیم
 • قیمت مناسب سرویس ها
 • ارائه پهنای باند بالا
 • دامین رایگان IR

 

معایب نت افراز :

 • عدم ارائه کنترل پنل سی پنل

استفاده از هاست Net Afraz به دلیل پهنای باند زیاد و فضای سرویس زیاد ، به افرادی که بارگیری زیادی دارند توصیه می شود. با میزبان های Net Afraz ، دیگر نیازی به تهیه میزبان بارگیری جداگانه ندارید.

خرید هاست از نت افراز

دهاستینگ

دهاستینگ

دهاستینگ یکی از جدیدترین سایت های میزبانی وب در ایران است که زیر مجموعه ددیزاینر است که تقریباً یک دهه است در زمینه خدمات وب فعالیت می کند. این مجموعه که یک هلدینگ بزرگ است که خدمات وب بسیاری را ارائه می دهد ، دارای زیرمجموعه ای به نام دهاستینگ است که در زمینه میزبانی وب فعالیت می کند.

این میزبانی با بسیاری از سرورهای خصوصی و کدهای تخفیف بسیار بالا توانست توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. یکی از ویژگی های مثبت دهاستینگ این است که برخلاف اکثر شرکت های میزبان ، هر سرور تعداد محدودی حساب را میزبانی می کند و زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد. این مورد باعث شده این هاستینگ مشتریان بسیار راضی داشته باشد.

دهاستینگ برای مشتریان خود بسیار ارزش قائل است ، به همین دلیل تخفیف بالایی را ارائه می دهد. کاربران وب سایت همیار با کد تخفیف hamyareweb می توانند هنگام خرید انواع هاست از این شرکت از 50٪ تخفیف استفاده کنند. قبل از خرید سرویس مورد نظر خود ، می توانید برای پشتیبانی با هاست تماس بگیرید و از آنها مشاوره رایگان بگیرید.

من فکر می کنم مزیت میزبان هایی که محبوبیت چندانی ندارند این است که مشتری زیادی ندارند و همین امر باعث می شود بتوانند خدمات بسیار خوبی داشته باشند. من فکر می کنم دهاستینگ یکی از آن میزبان ها است.

مزایای دهاستینگ:

 • ارائه هاست اروپا
 • ارائه پهنای باند نامحدود
 • ثبت دامنه با تعرفه پایین
 • ارائه SSL رایگان بدون محدودیت
 • هاست مخصوص وردپرس
 • هاست مخصوص دانلود
 • هاست سی پنل
 • هاردهای پرسرعت NVME
 • سرور های بسیار خلوت
 • آپ تایم عالی
 • امکانات نامحدود سی پنل
 • ارائه کد تخفیف 50 درصدی
 • پشتیبانی عالی
 • عودت وجه بی قید و شرط

 

معایب دهاستینگ:

 • عدم ارائه ادان دامین

هاست دی ال

هاست دی ال

میزبان دی ال یکی از قوی ترین شرکت های میزبان در ایران و خارج از کشور است. میزبان DL از سال 1987 در زمینه خدمات میزبانی وب فعالیت می کند و قادر به میزبانی سایت های بزرگ در ایران است. ز جمله سایت هایی که روی سرور های هاست دی ال میزبانی می شوند می توان به سایت های نمناک، سافت98، پاتوق یو، سرزمین دانلود و بسیاری از سایت های پربازدید تفریحی اشاره کرد.

هاست دی ال خدماتی را با پهنای باند نامحدود و کیفیت بالا ارائه می دهد که برای افزایش سرعت بارگذاری سایت بسیار موثر است. اکثر سایت های میزبان دی ال Host سایت های بسیار سریعی هستند.

مزیت دیگر میزبانی دی ال تهیه منابع کاملاً اختصاصی است. به راحتی می توان گفت که منابع ارائه شده توسط هاست دی ال بیشتر از سایر شرکت ها هستند. به همین دلیل ، سایت های میزبانی شده در سرویس های میزبانی دی ال از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

تنها عیب هاست دی ال هزینه بالای خدمات آن است که فقط بصورت ماهانه محاسبه می شود. به همین دلیل هرکسی توانایی پرداخت خدمات این شرکت را ندارد. استفاده از خدمات میزبانی دی ال معمولاً برای سایتهای پر بازدید توصیه می شود.

مزایای هاست دی ال:

 • ارائه هاست با منابع اختصاصی
 • ارائه هاست با پهنای باند نامحدود
 • ارائه هاست اداخل ایران و خارج
 • مناسب برای سایت های وردپرسی
 • Backup گیری مرتب هفتگی
 • pingtime بسیار مناسب داخل کشور
 • پشتیبانی بسیار حرفه ای

خرید هاست از هاست دی ال

معایب هاست دی ال:

 • قیمت بسیار بالا به صورت ماهیانه

 

اگر قصد خرید هاست خارجی و ایرانی با کیفیت بالا را دارید و ترافیک سایت تان بالا است و بودجه کافی دارید پیشنهاد می کنیم از سرویس های هاست دی ال استفاده کنید. 

 

سرور پارس

سرور پارس

پارس سرور یکی دیگر از شرکت های میزبان حرفه ای در ایران است که طی چند سال گذشته با خدمات خوبی که ارائه داده است توانسته مشتریان راضی خود را حفظ کند. پارس سرور با ارائه میزبانهای نامحدود لینوکس توانسته است بسیاری از افراد را ترغیب به استفاده از خدمات خود کند.

ادامه مطلب  زوم با تاچ پد لپ تاپ چگونه است؟

تأمین فضا با تمام امکانات نامحدود می تواند یک خطر بزرگ باشد و هر شرکتی چنین ریسکی را نمی کند. اما سرور پارس با این مزیت رقابتی توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

از دیگر ویژگیهای پارس سرور تهیه برنامه های میزبانی وب در انواع مختلف با توجه به نیازهای هر فرد است. سرور پارس خدمات میزبانی خود را از انگلستان و ایران ارائه می دهد.

مزایای سرور پارس :

 • ارائه هاست با امکانات نامحدود
 • ارائه هاست خارجی از دیتاسنترهای اروپا
 • ارائه هاست ویژه وردپرس
 • قیمت مناسب سرویس ها
 • ارائه SSL رایگان
 • پشتیبانی خوب

 

معایب سرور پارس:

 • عدم پشتیبانی از حملات دیداس

سرور پارس یکی از بهترین گزینه ها برای هر فردی با هر میزان توان مالی است. چه سایت پرترافیک داشته باشید چه سایتی با حجم بالا هاست های سرور پارس گزینه خوبی می تواند باشد.

خرید هاست از پارس سرور

 

برتینا

برتینا

شرکت برترینا یکی از قدیمی ترین شرکت های میزبان در ایران است که خدمات بسیاری را با کیفیت مطلوب به مشتریان خود ارائه می دهد. برتینا به دلیل قدمت و ارائه خدمات با کیفیت و متنوع مشتریان زیادی دارد.

یکی از مزایای بزرگ برتینا ارائه پهنای باند نامحدود است.برتینا می تواند گزینه خوبی برای افرادی باشد که به دنبال پهنای باند نامحدود هستند. لازم به ذکر است که میزبانان لینوکس Bertina برای وردپرس و جوملا بهینه شده اند.

یکی دیگر از آخرین و بهترین مزایای Bertina ، سیستم پیشرفته حفاظت DDOS برای وب سایت هایی است که به شدت مورد حمله قرار گرفته اند.

مزایای برتینا :

 • ارائه هاست با پهنای باند نامحدود
 • ارائه هاست بهینه شده برای وردپرس و جوملا
 • ارائه هاست با منابع اختصاصی
 • پشتیبانی خوب و به موقع

 

معایب برتینا :

 • قیمت بالای سرویس ها

میزبانان برتینا برای کسانی که می خواهند وب سایت خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنند مناسب است. همچنین Bertina می تواند گزینه خوبی برای سایت های محبوب باشد. با توجه به هزینه بالای خدمات برتینا ، همه نمی توانند از آن برای شروع استفاده کنند!

خرید هاست از برتینا

میزبان وردپرس

میزبان وردپرس

میزبان وردپرس یک سایت میزبانی با کیفیت و قوی است که میزبان وردپرسی است که بیش از 5 سال در ایران خدمات میزبانی وب ارائه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، این سایت ارائه دهنده تخصصی میزبان های وردپرس است. در واقع ، یک میزبان وردپرس یکی از بهترین گزینه ها برای خرید میزبانی اختصاصی وردپرس است ، زیرا خدمات ارائه شده توسط یک میزبان وردپرس برای وردپرس است.

در حال حاضر وردپرس میزبان انواع خدمات میزبانی وب از جمله میزبانی وب مشترک با پنل های مستقیم ادمین و تخته سیاه ، سرورهای مجازی و تخصصی با سیستم عامل های مختلف از جمله لینوکس ، ویندوز و میکروتیک و همچنین ثبت دامنه ملی و بین المللی با قیمت مناسب و بالا کیفیت کاربران آن.

یکی از مهمترین مزایای این شرکت ارائه خدمات میزبانی تخصصی با منابع کاملاً اختصاصی از مرکز داده ایران است.

مزایای ایران میزبان وردپرس:

 • ارائه هاست لینوکس پر سرعت
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس
 • ارائه هاست با منابع کاملا اختصاصی
 • ارائه هاست برای سایت های پر ترافیک
 • ارائه هاست های حجیم دانلودی
 • دارا بودن سخت افزارهای قدرتمند برای مقابله با حملات DDOS
 • بک آپ گیری هفتگی به صورت اتوماتیک
 • ارائه سرویس های نمایندگی هاست
 • ثبت دامنه های ملی و بین المللی
 • پشتیبانی حرفه ای و ویژه
 • قیمت بسیار مناسب

 

معایب میزبان وردپرس:

 • ارائه پهنای باند پایین

میزبان وردپرس شرکتی با امکانات و خدمات حرفه ای و تخصصی فراوان است. به همین دلیل قیمت خدماتی که ارائه می دهد بسیار مناسب است. اگر به دنبال میزبانی با کیفیت وردپرس با پشتیبانی خوب هستید و همچنین قیمت خدمات شما برای شما بسیار مهم است ، حتما از هاست وردپرس استفاده کنید.

خرید هاست از میزبان وردپرس

گنجه هاست

گنجه هاست

گنجه هاست یکی دیگر از شرکتهای میزبانی وب در ایران است که شاید از دید خیلی ها اصلاً شناخته نشود. اما باید بدانید که گنجه هاست مدت هاست که در زمینه خدمات میزبانی و دامنه ، سرورهای مجازی و تخصصی فعالیت می کند و انواع مختلفی از گواهینامه های SSL را ارائه می دهد. گنجه هاست تقریباً 7 سال است که در این زمینه کار می کند و سعی دارد با استفاده از آخرین فن آوری های روز دنیا بهترین خدمات میزبانی وب را به مشتریان خود ارائه دهد.

میزبان گنجه در حال حاضر خدماتی مانند میزبانی معمولی لینوکس ، میزبانی وردپرس ، میزبانی ووکامرس و میزبانی اختصاصی لینوکس را ارائه می دهد. به گفته گنجه هاست ، خدمات میزبانی لینوکس به ویژه برای افرادی که سایتشان بازدید زیادی دارد و به منابع بیشتری نیاز دارند بسیار مفید است.

در میزبانی لینوکس ، شما می توانید از آخرین فن آوری های سخت افزاری و نرم افزاری مانند آخرین نسخه وب سرور LightSpeed ​​، هارد دیسک حرفه ای NVMe ، سیستم عامل Cloudlinux و مهمتر از همه ، پیکربندی های ویژه ای که تیم میزبان گنجه برای آنها معرفی کرده است ، استفاده کنید. اولین بار در ایران

یکی از بهترین مزایای کمد ، ضمانت یک هفته ای برگشت پول در صورت عدم رضایت است. با خیال راحت می توانید خدمات میزبانی کمد را تا یک هفته آزمایش کنید و اگر فکر می کنید خوب است ، برنامه های سالانه آن را بخرید.

ممکن است فکر کنید از آنجا که مشتری کمد ها بسیار کمتر از میزبان های دیگر هستند ، اطمینان چندانی ندارند. اگر نه اصلاً! تعداد مشتری های میزبان همیشه ملاکی برای خوب بودن آن نیست.

من فکر می کنم چون مشتری کمتری وجود دارد ، این یک امتیاز مثبت برای مشتری جدید است. تجربه نشان می دهد هرچه مشتری های یک شرکت میزبان ایرانی کمتر باشد ، کیفیت خدمات و پشتیبانی بهتر است.

مزایای گنجه هاست:

 • ارائه هاست لینوکس فوق حرفه ای
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس
 • ارائه هاست ووکامرس
 • ارائه هاست دانلود ویژه
 • ارائه منابع مستقل و اختصاصی
 • استفاده از هاردهای NVMe
 • استفاده از تکنولوژی Raid در جهت افزایش امنیت
 • یک هفته گارانتی بازگشت وجه بدون هیچ قید و شرط
 • بک آپ گیری منظم و همزمان روزانه، هفتگی و ماهانه
 • پشتیبانی عالی در 7 روز هفته
 • مناسب برای هر کسی با هر بودجه ای

 

معایب گنجه هاست:

 • قیمت بالای هاست لینوکس ویژه
 • عدم ارائه هاست ماهانه

 

گنجه هاست برای میزبانی سایت های کم بازدید و همینطور پربازدید بسیار مناسب است. اگر قصد خرید هاست وردپرس با کیفیت بالا را دارید گنجه هاست به شما پیشنهاد می شود.

خرید هاست از گنجه هاست

آذرآنلاین

آذرآنلاین

به نظر من ، آذرآنلاین یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های میزبان ایرانی است. من شخصاً چند سال پیش از Azaronline برای میزبانی یکی از سایتهایم استفاده کردم و در آن زمان از آن راضی بودم. با توجه به تعداد سایت های میزبانی شده در رتبه های Azaronline و Alexa ، مشخص است که وی مشتریان دائمی زیادی دارد. Azaronline دو سرویس را در اختیار شما قرار می دهد: میزبانی وب لینوکس اشتراکی و میزبانی وب حرفه ای لینوکس که هم برای سایت های کم بازدید و هم پر بازدید مناسب است. البته علاوه بر ارائه هاست لینوکس ، سرورهای میزبانی ویندوز ، مجازی و اختصاصی نیز ارائه می دهد.

یکی از لحظات قابل توجه در مورد خدمات میزبانی Azaronline این است که این شرکت از قدرتمندترین سرورها در مراکز داده مشهور جهان با سیستم عامل Cloud Linux به همراه جدیدترین فناوری های سخت افزاری جهان استفاده کرده است. همچنین ، میزبانی حرفه ای لینوکس Azaronline دارای منابع مستقل و اختصاصی برای همه میزبان های محبوب با استفاده از سیستم عامل قدرتمند Cloud Linux است.

از مزایای Azaronline پشتیبانی قوی و به موقع آنها است. من با تعدادی از مشتریان آذرآنلاین صحبت کردم که واقعاً از حمایت این شرکت خوشحال شدم. حتی وقتی از عهده حل مشکل برنمی آیید ، آنها خود به خود عمل خواهند کرد.

مزایای آذرآنلاین:

 • ارائه هاست لینوکس اشتراکی و حرفه ای
 • ارائه منابع مستقل و اختصاصی
 • دارای سیستم بک آپ گیری خودکار روزانه
 • ارائه ترافیک نامحدود ماهانه
 • ارائه سرور مجازی و اختصاصی
 • پشتیبانی ویژه 7 روز هفته

 

معایب آذرآنلاین:

 • عدم تنوع در ارائه سرویس ها
 • قیمت بالای هاست حرفه ای

خرید هاست از آذر آنلاین

هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟

سوالی که این روزها بسیاری از دوستانم از من می پرسند این است که آیا میزبانی ایرانی خوب است یا خارجی؟ برای خرید هاست خرید ایرانی بهتر است یا خارجی؟ بسیاری از دوستان نیز بارها این سوال را از من می پرسند که آیا خرید هاست ایرانی تأثیر مثبتی در سئو سایت ما دارد یا خیر؟

مهم نیست میزبانی ایرانی بهتر باشد یا خارجی! میزبان های خارجی شاید از میزبان های ایرانی بهتر بوده باشند اما اکنون کیفیت میزبان های ایرانی بهتر و بهتر می شود.

جالب اینجاست که در گذشته میزبان های ایرانی گرانتر از میزبان های خارجی بودند ، اما اکنون با افزایش بی سابقه قیمت دلار در کشورمان ، شاهد هستیم که قیمت میزبان های خارجی روز به روز در حال افزایش است و بهترین کار این است که برای استفاده از زنان خانه دار. با قیمت بسیار کمتری استفاده کنید.

همچنین در این شرایط ، اکثر شرکت های میزبان ایرانی برای اینکه از ورشکستگی خلاص شوند و بهترین شرایط را از نظر کیفیت و قیمت برای مشتریان خود فراهم کنند ، باید روی میزبانی ایرانی مانور دهند. بنابراین نتیجه می گیریم که میزبانی ایرانی نیز می تواند خوب و قابل اعتماد باشد.

از نظر سئو باید بگویم که محل سرور سایت تأثیر چندانی در سایت سئو ندارد. به گفته بسیاری از متخصصان سئو ایران ، این مورد بیشتر برای سایت های ایرانی مفید خواهد بود. البته از نظر سرعت بارگذاری برای کاربران ایرانی و بهبود سئو محلی ، این پیشنهاد ارائه می شود.

بهترین هاست را واقعا کدام شرکت ارائه می دهد؟

پاسخ به این سوال می تواند کمی دشوار باشد. با توجه به مزایایی که شرکت های میزبان ایرانی در این مقاله دارند انتخاب یک شرکت به عنوان بهترین شرکت میزبان و بهترین ارائه دهنده میزبانی کمی دشوار است.

اما اگر بخواهم تجربه شخصی خود را بگویم ، شرکت میزبانی وب میهن برای سایتهایی با بازدید کم مناسب است. قیمت بسیار مناسب و پشتیبانی عالی. میزبان فا و هاست نگار نیز برای سایت های معمولی مناسب هستند. اگر بودجه کمی برای خرید هاست دارید ، پیشنهاد می کنم از این سه شرکت استفاده کنید.

اما اگر وب سایت شما بازدید زیادی دارد و بودجه کافی دارید ، پیشنهاد می کنم از ایران سرور استفاده کنید. زیرا من شخصاً از ایران سرور برای چندین پروژه مشتری خود استفاده کرده ام و کاملاً از آن راضی هستم. منابع ارائه شده توسط ایران سرور استثنایی هستند. به دلیل کیفیت خدمات خود ، قیمت مناسبی نیز دارد.

جمع بندی و سخن آخر

در این مقاله سعی کردم بهترین شرکت های میزبان در ایران را مرور کنم تا عزیزانی که قصد خرید میزبانی معتبر و با کیفیت را دارند با بهترین هاست در ایران آشنا شده و تصمیم خود را آسانتر کنند

البته همانطور که مشاهده می کنید اکثر شرکت های میزبان خدمات متنوعی دارند. به همین دلیل ، همه می توانند به راحتی انتخاب خود را برای خرید هاست مورد نظر انجام دهند.

اما نکته مهم این است که هر کس بسته به قدرت مالی و نوع وب سایت خود ، منابعی را که برای خرید میزبان مورد نیاز است انتخاب کند. و نکته مهم بعدی پشتیبانی است!

همانطور که می بینید ، همه شرکت ها خدمات متنوعی ارائه نمی دهند ، اما آیا همه آنها پشتیبانی خوبی ارائه می دهند؟ آیا به روزی که سایت شما با مشکل روبرو شد و آن روز بسته شد فکر کرده اید؟ بنابراین باید بدانید که پشتیبانی میزبانی از همه چیز مهمتر است.

نکته بعدی این است که هرگز به منابع نامحدود توجه نکنید! بسیاری از خدمات نامحدود ارائه شده توسط شرکت های مختلف از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. من همچنین پیشنهاد می کنم هرگز هاست ارزان انتخاب نکنید!

امیدوارم از این مقاله به اندازه کافی استفاده کرده باشید و بهترین انتخاب را برای خرید هاست داشته باشید.

منبع:
همیار وب

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا