بستن دانلود خودکار واتساپ

بستن دانلود خودکار واتساپ در اندروید [در عرض ۳۰ ثانیه]

نحوه بستن دانلود خودکار در واتس اپ فارسی چگونه است؟ واتساپ یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در بین مردم در سراسر جهان است. با این حال ، اگر این به این دلیل باشد که تعداد زیادی از فایل های مختلف مانند تصاویر ، فیلم ها و دانلود ها به طور خودکار روزانه دانلود می شوند ،

این قطعاً مایه تاسف است و محبوبیت این برنامه را تحت الشعاع قرار می دهد.

به همین دلیل ، سازندگان واتساپ به این مشکل فکر کرده اند و تنظیماتی را در برنامه تعیین کرده اند که می توانید از آنها برای جلوگیری از دانلود آسان خودکار در واتساپ استفاده کنید.

در این مقاله از کیوی سایت تصمیم گرفتیم نحوه بستن دانلود خودکار در واتساپ را به شما آموزش دهیم.

بنابراین ، اگر شما نیز به دنبال این سوال هستید که چگونه ذخیره خودکار واتساپ را غیرفعال کنید ، بهتر است تا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

غیرفعال کردن دانلود خودکار واتساپ چگونه است؟

امروزه مدیریت حجم اینترنت یکی از چالش هایی است که مردم همیشه با آن روبرو هستند. با توجه به اینکه اینترنت و فضای مجازی به یکی از قسمت های اصلی زندگی همه تبدیل شده است ، اگر به درستی مدیریت نشود ، هزینه های مربوط به مصرف اینترنت در نهایت غیرقابل کنترل می شود.

حجم زیادی از اینترنت ما به دلیل دانلود فایل های ناخواسته از بین می رود ، اما خبر خوب این است که می توان آن را به درستی مدیریت کرد. یکی از مهمترین نقشها در مدیریت حجم استفاده از اینترنت ، حذف قابلیت دانلود خودکار واتساپ است.

در واتساپ به طور پیش فرض ، تمام فایل های دانلود  شده ، از جمله تصاویر ، به صورت خودکار دانلود می شوند و این می تواند منجر به دانلود ناخواسته تعدادی از فایل ها و از دست دادن مقدار زیادی اینترنت شود.

علاوه بر این ، حافظه تلفن همراه ناخواسته پر می شود و در این زمینه دچار مشکل خواهید شد. در این راستا ، شما باید به درستی از دانلود خودکار واتساپ جلوگیری کنید.

آیا در فکر این هستید که چگونه دانلود خودکار واتساپ زبان فارسی را غیرفعال کنید؟ در این مقاله نحوه حذف مرحله به مرحله دانلود خودکار واتساپ را به شما آموزش می دهیم.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: متن برای بیوگرافی واتساپ دخترانه جدید

نحوه بستن  دانلود خودکار فایل در واتس اپ

اگر قصد دارید از دانلود خودکار واتس اپ جلوگیری کنید، باید از طریق تنظیمات این اپلیکیشن محبوب اقدام نمایید. در همین راستا شما باید مسیر زیر را دنبال کنید:

ورود به برنامه Whatsapp اولین اقدامی است که شما باید در راستای برداشتن قابلیت دانلود خودکار واتساپ داشته باشید.
حال در صفحه اصلی برنامه و از طریق علامت سه نقطه قرار گرفته در سمت راست صفحه منوهای اصلی واتساپ را مشاهده نمایید.

از میان منوهای موجود در حال حاضر سروکار شما با منو تنظیمات خواهد بود. در همین راستا باید منو Settings را انتخاب کنید تا وارد صفحه مربوط به جلوگیری از دانلود اتوماتیک در واتساپ شوید.

2-غیرفعال کردن دانلود خودکار واتساپ

از میان گزینه هایی که در صفحه تنظیمات مشاهده می کنید، به منظور جلوگیری از دانلود خودکار واتس اپ باید منو Storage and data را انتخاب کنید.

نحوه جلوگیری از دانلود خودکار فایل در واتس اپ

صفحه Storage and data شامل اطلاعات مختلفی می شود که در مسیر برداشتن دانلود خودکار واتساپ باید به سراغ بخش Media auto-download بروید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: خارج شدن از ریپورت تلگرام [ در عرض چند ثانیه ]

آموزش بستن دانلود خودکار واتساپ

منوهای موجود در این صفحه عبارتند از:

When using media data: با استفاده از این گزینه می توانید در زمانی که داده تلفن همراه استفاده می کنید، نحوه دانلود خودکار فایل ها در واتس اپ به چه صورت باشد. در این حالت می توان در راستای لغو دانلود خودکار واتساپ زمان اتصال به دیتای موبایل

When connected to Wi-Fi: به کمک این گزینه می توانید وضعیت دانلود خودکار واتس اپ در زمانی که به وای فای متصل شده اید را مدیریت نمایید.

When roaming: اگر شما از رومینگ استفاده می کنید و تمایل دارید قابلیت دانلود خودکار فایل ها در واتس اپ را غیرفعال کنید، باید از طریق این گزینه اقدام نمایید.

در راستای غیرفعال کردن دانلود خودکار واتساپ باید هر یک از موارد عنوان شده را یک به یک باز کرده و سپس تیک تمامی گزینه های آنها را غیرفعال نمایید.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: چگونه استوری دیگران را دانلود کنیم؟

چگونه دانلود خودکار واتساپ فارسی را غیر فعال کنیم؟

مواردی که در این ۳ بخش نمایش داده می شوند، عبارتند از:

  • Photos (تصاویر)
  • Audio (صدا)
  • Video (ویدیو)
  • Documents (فایل)

در نهایت نیز با لمس گزینه Ok تغییرات اعمال شده ذخیره می شوند. به همین سادگی قادر به مدیریت دانلود فایل درواتساپ خواهید بود

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: نحوه دیدن استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام

بستن دانلود خودکار واتساپ یکی از سوالات متداول کاربران این برنامه است. زیرا دانلود خودکار در نهایت منجر به از دست رفتن فضای آزاد تلفن همراه و حجم اینترنت شما می شود.

با انجام یک سری مراحل خاص می توانید به راحتی از بارگیری خودکار واتساپ جلوگیری کنید.

در این مقاله از کیوی سایت سعی کردیم نحوه جلوگیری از دانلود خودکار واتساپ را به شما آموزش دهیم.

منبع:
میزبانفا

حتما ببینید

متن برای بیوگرافی واتساپ دخترانه

متن برای بیوگرافی واتساپ دخترانه جدید

متن بیوگرافی برای واستاپ چی بزارم؟ بهترین متن های بوگرافی برای واتساپ چیست؟ در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *